Šta je novo?

Preporuka vodoinstalatera (Beograd)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Gibli

Slavan
Učlanjen(a)
25.01.2005
Poruke
143
Poena
330
Ćao ljudi

Jel ima neko da preporuči dobrog vodoinstalatera u Beogradu?

Hvala
 
Ispod mog kupatila se napravila fleka komšiji.
Treba da se lokalizuje poreklo curenja.
 
Verovatno je u pitanju zapušen odvod od kade ili kupatilski slivnik. Ukoliko si u starijoj zgradi koju održava vojno stambeno, pozoveš njih i oni reše problem, a ako si pak u novijoj zgradi, zakonska garancija na sve je 2 godine. Ukoliko ništa od navedenog nije slučaj, a ti se baš apsolutno ne razumeš i ne možeš sam da pregledaš, obavezno traži nekog vodoinstalatera preko poznanika koji imaju iskustva sa konkretnim majstorem. Oglasi i sl. nikako jer su 95% jako loši i majstori i ljudi. Ja nažalost nemam nikoga ko bi se mogao pozabaviti time u skorije vreme. Nadam se da sam makar malo pomogao sa komentarom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
koji deo grada

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
Zemun.

Verovatno je u pitanju zapušen odvod od kade ili kupatilski slivnik. Ukoliko si u starijoj zgradi koju održava vojno stambeno, pozoveš njih i oni reše problem, a ako si pak u novijoj zgradi, zakonska garancija na sve je 2 godine. Ukoliko ništa od navedenog nije slučaj, a ti se baš apsolutno ne razumeš i ne možeš sam da pregledaš, obavezno traži nekog vodoinstalatera preko poznanika koji imaju iskustva sa konkretnim majstorem. Oglasi i sl. nikako jer su 95% jako loši i majstori i ljudi. Ja nažalost nemam nikoga ko bi se mogao pozabaviti time u skorije vreme. Nadam se da sam makar malo pomogao sa komentarom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ništa od navedenog nije slučaj... Stara je kuća... Pomogao si mi što si mi potvrdio ono što sam i sam pretpostavljao. Problem je što niko od mojih prijatelja nema da mi preporuči dobrog majstora. Od više njih sam dobio komentar: "Ne znam ni jednog, retko koji je dobar". Sa vodovodom nemam nikakvo iskustvo, i ne bih da se učim u ovoj situaciji...
 
Zoran 064 300 9881 i 063 884 80 22, meni je menjao bojler, lavabo, solju, cistio bojler, cesme i ventile menjao, svaki put po nešto od tog i sve mi je dobro uradio.

Kakav je za odgusenja i "kopanje" ne znam.
 
Preporuka nekad može da bude mač sa dve oštrice. Slažem se ovo kada su oglasi u pitanju. Tako sam za roletne (stare drvene) našao majstora i nisam bio zadovoljan.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno