Šta je novo?

Šta posle mate 20 pro?

Miksasvrljig

Cenjen
Učlanjen(a)
30.03.2013
Poruke
93
Poena
159
Treba mi pomoć oko izbora.. Krajem godine mi istice ugovor u Vip-u, pa razmisljam sta bi mogao da bude sledeci telefon.
Okvirno sam gledao galaxy s20 plus, xiaomi mi 10, ili eventualno ako resim da ostanem ri huawei-u p40 pro. Mada mi je ova zadnja opcija nekako najmanje prihvatljiva, zbog cele situacije s guglom. Ako vi imate neki predlog slobodno pisite. Ali iskljucivo ili pretplata ili negde na rate.. Nemam trenutno kes za kupovinu na oglasima. Hvala unapred!
 
Treba mi pomoć oko izbora.. Krajem godine mi istice ugovor u Vip-u, pa razmisljam sta bi mogao da bude sledeci telefon.
Okvirno sam gledao galaxy s20 plus, xiaomi mi 10, ili eventualno ako resim da ostanem ri huawei-u p40 pro. Mada mi je ova zadnja opcija nekako najmanje prihvatljiva, zbog cele situacije s guglom. Ako vi imate neki predlog slobodno pisite. Ali iskljucivo ili pretplata ili negde na rate.. Nemam trenutno kes za kupovinu na oglasima. Hvala unapred!
S20 ultra dosta bolji izbor od s20 plusa ili note 20 ultra sto se samsunga tice,oneplus 8 pro uzmi u razmatranje i to je to sto se mene tice.:)

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ako si dosta u pokretu i koristiš 4g a bitna ti je dobra baterija odmah zaboravi na S20+.
Zaboravi odmah i na P40 Pro jer Gugl...
Mi 10 se najviše isplati uzeti na oglasima za 470e. Odlična baterija, odličan ekran, odlične performanse, odlični stereo zvučnici, odlična glavna kamera, ostale prosek.
Uzmi u razmatranje i Oneplus 8 Pro. Oxygen je počeo da liči na OneUI, tako da će uskoro i izgledati dosta lepše od stock Androida koji su furali a koji je meni blagi užas. Ima odličan ekran (ako ti zapadne dobar), odlične performanse, dobru kameru i sasvim pristojnu bateriju.
Baci pogled i na Xiaomi Mi 10T Pro ako ti ne smeta IPS ekran.
Ove godine stvarno i nije nešto dobar izbor flagship telefona...
 
Nazad
Vrh Dno