Šta je novo?

Office 2007 + Office 365

ciciban

Čuven
Učlanjen(a)
20.12.2002
Poruke
943
Poena
620
Da li se na Windows 10, bez problema, može instalirati stari Office 2007, zajedno sa novijim verzijama Office-a, recimo, Office-om 365? Da li onda, ta dva instalirana softvera rade potpuno nezavisno, bez pomešanih, odnosno, zajedničkih fajlova i datoteka i da se mogu, kasnije, po potrebi, i deninstalirati, takođe, potpuno nezavisno i bez bilo kakvih problema?
 
Mislim da moze ali ima neka fora tipa da prvo ide starija verzija i da su obe 64bit instalacije. Radio sam nesto slicno ali bas davno i ne mogu se setiti detalja.
Ako pitas zbog Outlooka, mislim da je bolje da uradis export .pst bekapa iz 2007 i uvezes u O365 verziju.
 
Poslednja izmena:
Reci cu samo samo jedno...sanse nema da bude 100% kompatiilno.
 
Mozes da "nabavis" portable verziju 2007ice, ja tako koristim jer drugacije napravi milion konflikata.
 
Ako je novija verzija Office-a 64-bitna a Office 2007 32-bitan, zašto bi bilo konflikata između njih? Inače, Outlook na 2007-ci se ne bi ni koristio, dok ne stigne studentska licenca za Office 365 (a izgleda da je na njenom fakultetu ne dele... još mora da se raspita)... Mogao bih čak da i ne instaliram Outlook, a i sve ostale komponente Office-a osim Word-a, Excel-a i PowerPoint-a, a neaktivirani Office 365 neka stoji do daljnjeg, ako baš neće praviti probleme?
 
cicibane, kad već tako dobro poznaješ materiju zašto si postavio pitanje in d frst plejs ?
 
Ja samo "logički" (bar mi se tako čini) razmišljam, ali bih voleo potvrdu dobrog poznavaoca materije, da ne kažem profesionalca iz te oblasti, da ne eksperimentišem ako ne moram... U suštini, čini mi se i da je taj Office 2007 sasvim dovoljan za jednog studenta, ali ako već bude mogla da dobije studentsku licencu za Office 365 šteta je da ga nema... Ne znam da li Libre Office može da, adekvatno, zameni Microsoft Office, bar u pogledu Worda, Excela i PowerPointa?
 
Nazad
Vrh Dno