Šta je novo?

Volan za PS4 za klinca od 6 godina

darkos

Slavan
Učlanjen(a)
23.03.2003
Poruke
2,209
Poena
379
Pozdrav svima,

Sestrić uskoro puni 6god, i pre par nedelja je dobio PS4 - prva konzola u kući. Oduvek igra neke vožnje (na telefonu/tabletu - sada i na PS), pa razmišljam da mu kupimo neki volan za rođendan.
E sada, jasno mi je da Logitech G29 kida, ali i cena kida :), tako da mi treba neka preporuka šta predstavlja odnos cene i kvaliteta, a opet u skladu sa njegovim godinama... ako može do 10k bilo bi super.

Pozdrav,
Darko
 
Da ne budem jedan od onih koji nikad ne daju rasplet nekog pitanja :)
Na kraju smo odustali od volana... stranci po netu preporučuju ili Logi G29, ili Thrustmaster 150 kao neki minimum (cene preko 30k); a kod nas sam našao da se prodaje i Thrustmaster 80 Ferrari488 za ~17k; i to je opet bilo dosta van planiranog budžeta...
Nisam našao ništa od preporuka za neke jeftine volane, iako ih ima da se kupe (tipa Hama), tako da smo volan ostavili za neka sretnija vremena :)

Nadam se da će ovo malo istraživanje pomoći nekom ko bude tražio sličan savet...
 
Šteta.

Šteta i kakve krševe sada prodaju za 6-10 hiljada dinara (upravo pogledao ponudu). Ja sam pre ima ihaha uzeo Force EX (Logitech) za niskih 6 hiljada dinara i eno ga još radi. Maaalo moraš da ga pecaš kad je super fino skretanje jer ipak ima lufta od force feedback-a i drmusanja, ali radi i posle 10 godina sasvim dobro.
 
Nazad
Vrh Dno