»RSS Benchmark sajt

Prikazani rezultati od 1 do 2 od ukupno 2

Tema: 5700xt, 1070, 570 8gb, 16gb ddr4, dva kompa, nova ddr3 memorija

Member
        Na forumu od
        Dec 2006
        Poruka
        1.430
      2. Moja mašina
        • CPU: celeron g530
        • MoBo: Asus P8H61
        • RAM: 8gb
        • VGA: 6950 2gb
        • MON: lcd
        • HDD: 1tb
        • OPT: dvdrw
        • Case: chief+cm 700w
      3. 5700xt, 1070, 570 8gb, 16gb ddr4, dva kompa, nova ddr3 memorija

5700xt pulse i evoke, 570 8gb strix, 16gb hyperx 3200, jeftin nov komp,ruter, toneri
        1. sapphire 5700xt 8gb
        pisana garancija i fiskalni racun. dve god garancije. full pakovanje . stara manje od 2 meseca.
        53.000 din
        zamena za slabiju grafiku (ati/nvidia) uz vasu doplatu, moze i za drugi noviji hardver. a moze i zamena za jacu nvidia grafiku uz moju doplatu.
        obavezno da kao i ja imate fiskalni racun i full pakovanje
        Ako je vasa grafika ispod 100e vrednosti onda ne mora da ima fikslani racun.Samo u tom slucaju.
        U principu isto ne uzimam ni skuplje grafike od winwin/emmija, cak ni sa fiskalnim racunom jer ne postuju garanciju
        opcija i rentiranja mesecno za 2k

2.msi evoko 5700xt 8gb
        pisana garancija i fiskalni racun. tri god garancije. full pakovanje . stara oko 6 meseca.
        53.000 din
        opcija i rentiranja mesecno za 2k

zamena za slabiju grafiku (ati/nvidia) uz vasu doplatu, moze i za drugi noviji hardver. a moze i zamena za jacu nvidia grafiku uz moju doplatu.
        obavezno da kao i ja imate fiskalni racun i full pakovanje
        Ako je vasa grafika ispod 100e vrednosti onda ne mora da ima fikslani racun.Samo u tom slucaju.
        U principu isto ne uzimam ni skuplje grafike od winwin/emmija, cak ni sa fiskalnim racunom jer ne postuju garanciju

3.
        hyperX 16gb 3200 sa crnim hladnjakomm u garanciji je 10 godina
        zamena samo za manje i jeftinije module ddr4 uz vasu doplatu
        obavezno navesti sta imate i koliko to vase cenite i dal ide ambalazi i enetualna garancije gde i dal je pisana
        8500 din

4.
        ceo komp koji je u rangu onih u gigatronu od 14.000 din
        ploca sa intergrisanim procesorom
        model: gigabyte ga-e2500n
        novo neotpakovano. pisana garancija u exceed. rs. pisana garancija 3 godine tece od 1.9.2020

memorija ili
        SP memorija nova 4gb 1600 ddr3
        novo neotpakovano. pisana garancija u exceed. rs. pisana garancija 3 godine tece od 1.9.2020
        ili
        2x2Gb Hyper X 1600 (model KHX1600C9D3T1BK3/6GX). na ploci ima mesta samo za dve memorije
        kupac bira memoriju koju zeli
        prakticno nova napajanje neko jeftino od 550w
        crno polovno ali pristojno kuciste
        nemam ssd ali ima 80gb hdd uz ovo. prakticno gratis
        6500din ukupno skoro sve novo. ako uzmete ssd dobijate komp kao iz gigatronove ponude jeftinih racunara

5.
        asus 570 8gb, iz gigatrona.stara oko mesec dana.prakticno skoro novo. pisana garancija 3 godine i fiskalni racun
        22.000 din
        moze slabija grafika obavezno sa fiskalnim racunom i vazecom garancijom.

6.
        ploca sa integrisanim procesorom
        model: ga-e2500n
        3700din

7.
        memorija nova 4gb 1600 ddr3
        1800 din

8
        aorus 1070 8gb, grafika od mog druga polovna. nije rudarila
        samo licna kupovina. ide sa 2 dana radne garancje plus testiranje kod mene
        170e cena za kesh
        190e cena u zameni
        u slucaju zameni navesti obavezno sta tacno imate i koja je minimalna cena za vase. doplata vasa barem jedno 70e je
        minimum da bih se ovde cimao sa zamenom

9
        GA-M55S-S3 ploca am3 sad ddr2 memorijom
        athlon 7750 sa kulerom
        4x512mb ddr2
        ima i neka grafika
        1000din
        win se ne podize ali me mrzi da gledam detaljno sta je.radna garancija 24 sata svakako
        jedino fali kuciste i napajanje. jer bih to mozda iskoristio .napajanje i moze uz tipa +500din

ako nudite zamene. obavezno navesti sta tacno nudite. da li je i gde u garanciji. i da li ima originalni fiskalni racun
        i koliko je u garanciji. i koliko minimalno cenite vase. nemojte da me pitate "koliko da doplatim" i sl pitanja

licno u bgd pre svega. slanje na vas rizik i moze za vecinu stvari. iako mi nekako bolje da dodjete i pogledate i vidite sta kupujete

Member
        Na forumu od
        Dec 2006
        Poruka
        1.430
      5. Moja mašina
        • CPU: celeron g530
        • MoBo: Asus P8H61
        • RAM: 8gb
        • VGA: 6950 2gb
        • MON: lcd
        • HDD: 1tb