Šta je novo?

Pomoc drugari

trip

Cenjen
Učlanjen(a)
25.08.2014
Poruke
549
Poena
175
Hocu da kupim jedan od dva pametna sata iz ponude pa molim vas pomozite koji da uzmem bilo kakav savet.
Amazfit gtr 47mm
Huawei watch gt active

Svaki savet je dobrodosao a nemam puno iskustva za pametnim satovima, a zbog kompleksnog slucaja samo su ova dva u igri trenutno.
Hvala
 
Ja kao vlasnik GTR imam samo reči pohvale. Baterija preko 20 dana. Od health funkcija najkorisnije su mi pulsmetar i pedometar, koje rade bez greške. Sleep asistant je isto dobar mada mi je bitnije da ga nemam na ruci noću nego da vidim koliki je deep sleep bio. Prognoza, pređena razdaljina, kalorije, battery... može watchface i bez njih. Od ostalih funkcija najkorisnija je naravno sms i call log, vidim ko me zove kada se vrtim po stanu bez telefona, da li je hitno u vezi posla ili ne. Viber, whatsapp, telegram i ostale app prikazuje samo prva 2 reda poruke, kao i mnogi drugi. WF baza je ogromna i može izgledati kako želiš. Ja sam odmah skinuo kožni kaiš, koji je odličan btw, jer sam naručio 2 silikonske narukvice sportske kao i prsten crni. Pitaj ako te nešto zanima.
 
Pa meni je mnogo bitna rezolucija i cisitina ekrana kao i duboka crna. Bas sam u nedoumici izmedju ta dva sata a moram da odlucim kroz dan dva
 
Nazad
Vrh Dno