Šta je novo?

Virtual OS iPad-iPhone?

ateq

Cenjen
Učlanjen(a)
11.05.2009
Poruke
128
Poena
169
Hey svima!

Od kako sam kupio ovaj novi iPad pro, ne koristim Mac skoro uopste! Jedino za sta moram nedeljno jednom upaliti Mac je to sto moram da prebacim nesto sa USB sticka na iPad. Srecom prilicno brzo ide, ali prvo copy na Mac pa sa Mac opet na usb pa sa usb na iPad. :wall:
U glavnom...video sam ovaj video na netu: https://youtu.be/JIAbHDq50k4
E to bi mi bilo odlicno! Windows ili linux, nebitno, mada bih pre stavio linux. Nije ni vazno, u glavnom znate li drugi nacin za UTM, jer ovaj AppCake ne radi, ili ja isam dobro radio nesto.

P.S.: sa exFAT nije moguce resiti, iz nekog razloga kad formatiram na exFAT na Mac-u, XBOX ONE nece da prihvati.

Pozdrav
 
Hey svima!

Od kako sam kupio ovaj novi iPad pro, ne koristim Mac skoro uopste! Jedino za sta moram nedeljno jednom upaliti Mac je to sto moram da prebacim nesto sa USB sticka na iPad. Srecom prilicno brzo ide, ali prvo copy na Mac pa sa Mac opet na usb pa sa usb na iPad. :wall:
U glavnom...video sam ovaj video na netu: https://youtu.be/JIAbHDq50k4
E to bi mi bilo odlicno! Windows ili linux, nebitno, mada bih pre stavio linux. Nije ni vazno, u glavnom znate li drugi nacin za UTM, jer ovaj AppCake ne radi, ili ja isam dobro radio nesto.

P.S.: sa exFAT nije moguce resiti, iz nekog razloga kad formatiram na exFAT na Mac-u, XBOX ONE nece da prihvati.

Pozdrav

Pa nek dijele medjusobno...
 
Da iMac i iPad dijele fotke medjusobno, preko iCloud.

Tako se neces cimati sa kopiranjem.

Ili to nesto su filmovi?
 
Poslednja izmena:
Da iMac i iPad dijele fotke medjusobno, preko iCloud.

Tako se neces cimati sa kopiranjem.

Ili to nesto su filmovi?

Aha, nesporazum je u pitanju. Verovatno nisi procitao do kraja. Sa XBOXa trebam prebaciti sto snimam na iPad. Ako formatiram exFat na Mac-u, Xbox ne prihvata, samo ako formatiram u Linuxu a to iPad ne cita. Sve u svemu, bilo bi dobro da imam Linux ili Windows na iPad-u. Ali hvala u svakom slucaju. [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno