Šta je novo?

CM gold NWE 750w 2 komada napjanja crkla

Učlanjen(a)
10.09.2003
Poruke
2,304
Poena
380
Posle odredjenog vremena 2 komada ovog napajanja su mi crkla sa istim simptomima, a to su da restartuje racunar na svakih par minuta, pa radi nekoliko sati onda opet. Vratio sam na garnciju preko madjara, ali posto kada ne rade duze vreme, onda rade duze vreme tipa dva dana pa opet krenu da zezaju i oni mi vratili kao da radi. Ok, kapiram i da im je radilo dok su ga testirali i vratili ga. Medjutim danas je pocelo drugo sa istim simptomima da zeza. E sada ja hocu da ih posaljem kod nekog servisera da mi popravi i da imam oba, greota nova su. Jel ima neko ideju sta bi to moglo da bude?
Znaci restartuju racunar po nekom random sistemu, nisam uspeo da provalim patern, ali kada racunar ne radi duze vreme oni rade posle toga neko vreme bez restarta i onda opet krenu u svoju ludost.
P.S. sto posto je greska u napajanjima, dva komada iz iste serije istog dana kupljena na dva kompjutera, testirano 100 puta i cim je neko trece napajanje u racunaru sve radi kao sat i to sa 500w, koje je dovoljno za moj racunar, 750w je overkill ali sam ih uzeo eto kao kvalitetna i da budu jaca.
 
Poslednja izmena:
Da li su u oba kompa iste grafičke? Nije isklučena nekompatibilnost sa grafikama, javljalo se to i kod drugih modela napajanja, koje su grafičke? Mada to napajanje ima 53% ocena 1/5 na newegg-u[/URL], sa raznim problemima, tako moguće da je cela serija napajanja :wc:
 
Da li su u oba kompa iste grafičke? Nije isklučena nekompatibilnost sa grafikama, javljalo se to i kod drugih modela napajanja, koje su grafičke? Mada to napajanje ima 53% ocena 1/5 na newegg-u[/URL], sa raznim problemima, tako moguće da je cela serija napajanja :wc:

Grafike su razlicite Nvidia i Ati, jedino sto im je isto je intel platforma, jedan i5 jedan je i7. Ma da, cela serija je krsh.
 
provalio sam da kada procesor povuce da se tada restartuje. Radilo je ok skoro godinu dana a sada samo radi dok surfam po netu. Cooler master technology :)
 
Nazad
Vrh Dno