Šta je novo?

Samsung Galaxy S21

Toliko o objektivnosti tvojih postova.

Klasičan hejt/flejm..

Čista logika nikakav hejt. Primera je mali milion takvih. Ali ajde kada smo već u mob delu, zašto misliš da Google ne može da napravi hardware kao apple npr a teski su bezbroj milijardi ?
Ima nešto u biznisu što se zove core biznis i koji ti daje komparativnu prednost u odnosu na konkurenciju, i to za gradi decenijama a ne samo lovom.. ali kapiram vas mlađe,lova lova i samo lova :)

Samsung samo ludom srećom može neke godine imati bolji SoC od snapdragona.
 
Poslednja izmena:
Ma kakvi, to su priče za malu decu. Ne može firma koja pravi usisivače i zamrzivace da bude konkurentna firmi koja se samo bavi mobilnim čipovima i koja skoro pa drži to tržište.

Bili su bolji samo one godine kada je snapdragon imao s810 i s808 i to je to. Sada mogu samo da budu lošiji što se pokazuje svake godine.

Mislim ove priče su uglavnom nebitne, što se mene tiče neka bude i 50% sporiji u sintetici ali neka bude hladan pri radu i efikasan za bateriju. To im je dovoljno ja mislim
Znas li kada si ovo mogao sa napises,pre jedno 20godina a ja se toga dobro secam posto nisam klinac. Svoj brend grade ne godinama nego decenijama
 
Poslednja izmena:
Ako se ujedine sa amd-om oduvace konkurenciju jasno kao dan.:)

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Samo neka daju sa exy2100 sot 8-10h da budu ljudi zadovoljni

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Kako nisu, zašto bi se zadovoljavali 20% slabijim performansama nego što ima isti telefon u drugom regionu?
Takve su performanse zbog throttlinga, inače je i Exynos jako brz. Prvih 5 minuta. Inače je penal sa 4G još veći, a još veći problem - potrošnja baterije.
 
Pa moze kad bi ko huavej pogasio sve pozadinske procese koji "srču" bateriju.[emoji3]

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
joj sa s21 nece se pakovati ni slusalice a ni punjac !!! sad objavise na pocketnow daily
 
Razumem da ih zanima samo profit, ali bez slusalica ha ha ha, nemam komentar.
Darko nisi objektivan, vec sam ti rekao sta mislim za tvoje postove (nema ljutnje) [emoji6]
Brat od zeta ima p40 pro+ i da huawei ima gs odavno bi bio prvi po svemu, tel je azdaja za razliku od samsunga.
Da ne idem vise u off, iako koristim samsung tako je.
Bilo bi lepo da pocetna memorija bude 256gb. [emoji16]

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Znam nisam objektivan zato se na kraju godine vidi gde je ko,nikad kinez nece biti to sto misli da jeste ili zamislja da jeste.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Mislim da gresis,da nije bilo Amera sigurno bi bili ove godine broj 1,iako sam bio razocaran sa p40 pro zbog displeja mislim da je plus varijanta sa samsungovim displejom sigurno mnogo bolja a tu bi dosao i mate 40 pro koji bi sigurno ostavio samsung iza sebe
 
Poslednja izmena:
Mislim da gresis,da nije bilo Amera sigurno bi bili ove godine broj 1,iako sam bio razocaran sa p40 pro zbog displeja mislim da je plus varijanta sa samsungovim displejom sigurno mnogo bolja a tu bi dosao i mate 40 pro koji bi sigurno ostavio samsung iza sebe
Mogao bih sad posati dugo da ti dam odgovor al nebih da ne ide tema u off jer nije tema za razgovor pa cemo pricati samo o dolazecoj s21 seriji.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
A da sacekamo telefon pa da se tada donosi neki sud ?
Jos se tu ne zna ni kakva ce kamera biti,ni soc pa i sot...
Sve su to nepoznanice koje u velikoj meri odredjuju kako ce se telefon kotirati...
Moje misljenje je da samsung ovu generaciju ne sme da failuje.
S10 pa i s20 su bili veliki flop, a u medjuvremenu su pristigli drugi proizvodjaci i pokusavaju da preotmu deo kolaca.
Ne znam kakve su brojke u mid range cenovnom rangu, ali mislim da im i tu ne cvetaju ruze sa a serijom.

Zelim da verujem u pretpostavku da ce novi soc biti puno bolji od prethodnog u pogledu potrosnje baterije i stand by time-u.

Kamera ce sigurno doziveti neki fine tuning, i to nece biti los telefon.

To nikada nije bio problem sa samsungom.
Problem je sto su se godinama udaljavali od all-arounder pristupa i fokusirali iskljucivo na gaming performanse i kameru, ubijajuci tako autonomiju uz put.

Oni naprave dobar uredjaj, ali dzaba sve to kada baterija traje jedva 1 dan.


Sent from my SM-G960U using Tapatalk
 
Znam nisam objektivan zato se na kraju godine vidi gde je ko,nikad kinez nece biti to sto misli da jeste ili zamislja da jeste.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Kakav lik, hahahah. 80% ih daje argumente i vodi super diskusiju, redovno pratim, ali tacno dobijem pro..v kad naidjem na tvoje poruke. Kako je samo Samsung najjaci, a ostali su ocajni. Pa da li si realan? Niko te ne zarezuje ni 5% sto pises, a uporan si.
 
Znam nisam objektivan zato se na kraju godine vidi gde je ko,nikad kinez nece biti to sto misli da jeste ili zamislja da jeste.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
I ja i kolega smo pre s20 serije hteli da predjemo sa samsunga na huawei, iako smo dugogodisnji samsung korisnici ali smo odustali iskljucivo jer smo poslom vezani za google servise. Uzeli s20 seriju, plus, i gadno se razocarali... Samsung odavno nije bio ovako losa ponuda za ono sto nudi ali mu na ruku ide sto su Huaweiju srezana krila barem u Evropi zbog googlea i to cvrsto koristi da nas vuce za nos...

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
I ja i kolega smo pre s20 serije hteli da predjemo sa samsunga na huawei, iako smo dugogodisnji samsung korisnici ali smo odustali iskljucivo jer smo poslom vezani za google servise. Uzeli s20 seriju, plus, i gadno se razocarali... Samsung odavno nije bio ovako losa ponuda za ono sto nudi ali mu na ruku ide sto su Huaweiju srezana krila barem u Evropi zbog googlea i to cvrsto koristi da nas vuce za nos...

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
Ne moras samsung uzeti,imas oneplus koji je odlican,xiaomi koji je nikad bolji sa mi 10 linijom.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ovo nije tema za diskusiju o prethodnim samsung telefonima, i za iskazivanje nezadovoljstva na temu exynosa kojeg u svim ostalim samsung flagship temama ima na pretek. Ovde treba pisati o S21 seriji, novinama i procurelim informacijama.
Javljalo je se 10-ak članova do sada, sa exynos modelima koji su i sami rekli da nije toliki problem, kao što se na ovom forumu potencira. Kome je baterija prioritet, neka ne razmatra samsung ili neka juri snapdragon - kraj priče.


Inače na pitanje o potrošnji novog exynosa, poznati leakster je odgovorio sledeće:

21ba0ec7dd9dd183dd6c4fc89b19078d.jpg


Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
To neces moci da vidis dok se ne bude masovno koristio,svake godine ista prica,bolji od prethodnog,seedjen ex pa sta bi na kraju Videcemo kakav je tek kada ga ljudi kupe
 
I sad treba slijepo vjerovati ovome liku jer je rekao da je baterija mnogo bolja, a ne zna se ni kakav ce biti telefon niti koji je kapacitet baterije. Da li ste realni?
 
Ice universe je jedan od najproverenijih i najtačnijih leakera, tako da...
 
Ne,stvarno @vojo77 je u pravu skroz. Neko je objavio da je baterija bolja i sad treva da mu verujemo. Mozda je bolja u idealnim uslovima,cekaj da se nakaci na nasu mrezu pa cemo videti.
 
@vojo77 ne kažem da treba slepo verovati, ali sve što on objavi na twiteru, u 99% slučajeva se ispostavi tačnim.

Takođe delimično se zna kako će izgledati telefoni, jer je se izgled zadnjih kamera može videti u zvaničnim tizerima koji su procurili. A izgled kamera je ujedno i element po kojem će se vizuelno telefoni najviše razlikovati od s20 serije.

A o kapacitetima baterije se pisalo još u septembru, očekuje se da će samo s21+ dobiti povećanje, odnosno bateriju od 4800 mah, dok će kapaciteti ostalih modela ostati isti.



Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Smeo bih da se kladim da ce imati bolju autonomiju od 990, ne verujem da ce u potpunosti parirati SD-u, ali nece biti daleko kao ove godine.
 
Smeo bih da se kladim da ce imati bolju autonomiju od 990, ne verujem da ce u potpunosti parirati SD-u, ali nece biti daleko kao ove godine.
Isto i ja mislim. Meni se ultra baš dopada i u odnosu na S20U izgleda neuporedivo bolje, elegantnije. Jedino mi se ne sviđa što zakidaju ostale modele iz serije, i ko hoće najbolje od samsunga, ultra je jedini izbor. A mnogima ne odgovara toliko veliki telefon, o ceni i da ne govorimo.

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Ma kako god ima da se prodaju ko vruće kiflice...ipak je to Galaxy S serija i tko hoće najbolje od Samsunga to je to.

P40Pro+ & Tapatalk
 
Smesno je cemu cemo se mi radovati i o cemu raspravljamo ovde, o dobroj bateriji u telefonu koji ce kostati preko 1000e
 
Nova info je ta da će i ultra imati plastična leđa. To i ima više logike nego da plus ima a ultra nema.
 
Nazad
Vrh Dno