Šta je novo?

Samsung Galaxy S21

Jos je to daleko da bi se ista znalo,da ce biti dizajn biti slican s20 ultri to svakako,bice to sve slicno i sto se specifilacija tice mislim na najjaci ultra model.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ovaj Max W. je prošle godine pogodio sve za s20 seriju, tako da verujem u ovo.

S21 i S21+ će verovatno biti neka niža cena, a ako novi exy ispoštuje, ultra će biti odlična.

Samo, meni preveliko i verovatno u startu otpada.

1600 nita osvetljenje je bolest.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Pa ako se ostvari saradnja sa amd-om exy vrlo lako moze postati "ubica".:)

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Na bazi cega si ovo zakljucio?

Glavni problem Exynosa je 4g modem i potrosnja, GPU koji koriste je isti kao i u Kirin i MediaTek chipsetovima koji su daleko kvalitetniji. Sa AMD-om ce mozda (verovatno) imati vrhunski GPU, ali to ne resava njihove probleme.
 
Na bazi cega si ovo zakljucio?

Glavni problem Exynosa je 4g modem i potrosnja, GPU koji koriste je isti kao i u Kirin i MediaTek chipsetovima koji su daleko kvalitetniji. Sa AMD-om ce mozda (verovatno) imati vrhunski GPU, ali to ne resava njihove probleme.
Pa nece raditi u saradnji da bi resili samo taj problem logicno,sto bi saradjivali da unaprede GPU koji je generalno dobar na exy,ja bas mislim da se ta saradnja ostvaruje upravo na tome da se celokupan chipset unapredi u svim segmentima,sad videcemo vreme ce pokazati.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Za 2021. su napravili novi integrisani 5G modem kakav trenutno nemaju ni SD865 ni A14 Bionic (potvrdjeno za Exynos 1800, a isti ce biti i na 2100), mozda su konacno napravili i novi/bolji 4G.
 
Odlične vesti, možemo očekivati leakove exy 2100 benchmarka narednih dana...
 
E da dočekamo i taj dan [emoji3060][emoji2960]

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Koga briga za performanse, ako ne srede pregrevanje, potrosnju i signal, bolje da ga ne izbacuju uopste :)

Za dobre performanse je dovoljan i midrange chipset.
 
U sustini vec znamo da ce vecina komponenti SoC-a biti dobra, ostaje nam da vidimo da li su sredili 3 stvari: 4G modem, signal i pregrevanje. CPU, grafika, 5G i ostale sitnice ce biti dobri.
 
Nista ja to ne verujem dok ne uzmem u svoje ruke [emoji847][emoji854][emoji4]

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Kakvi lopovi, na + modelu povećali bateriju, na malom isto 4000mAh [emoji17][emoji24]

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
FHD+, sta dalje reci.
 
FHD+ je za 120Hz osvežavanje, na 60Hz je WQHD+.

A ko hoće 120Hz na WQHD+, tu je S21U.
 
Pa onda bolje samo da prodaju Ultra modele. Ovo je po meni cista glupost sto rade.
 
Zašto?

Kao što smo več komentarisali pre par strana, većina korisnika niti zna šta je 120 Hz, niti uključuje taj režim.

A ko je koristio S20 zna da je i na FHD+ sa 120Hz prikaz na ekranu oštar.
 
Sve to stoji ali ako izbacuju Note seriju onda neka svima stave istu rezoluciju. Selekcija i sto vise parica im je ispred svega.
 
Po trenutnim leakovima, upravo tako, Fold sa olovkom umesto Note...
 
Izgleda da ce tako biti, kao konkurencija oppo x 2021 [emoji16]
Jel se zna prezentacija exy 2100, mislim da je za novi snap 1.decembra?
Kod samsung modela je najveci problem proc za nas koji smo u Evropi.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Vi vec stigoste do s22.[emoji1787]

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Meni se ovo dopada
dc340066d73085278c8dee4f94d973de.jpg


Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Meni se ovo pozadi ne svidja kako su kamera sistem postavili lepse mi je na n20 ultra.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Mislim da će ovo uživo izgledati sjajno. Iako se i meni vise sviđa kamera na N20U.

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno