Šta je novo?

Samsung Galaxy S21

Ne šale se :)

Samsung has indeed started mass production for the #GalaxyS21 series. Contractors are making tens of thousands of parts a day after ramp-up last week. Starting with the "S21+" and "S21 Ultra"

https://winfuture.de/news,119212.html
 
Jos samo da vidimo koja ce "muka" nama da se zalomi.
 
Uobičajeno najgora

Gesendet von meinem SM-G9810 mit Tapatalk
 
Ne verujem da ce novi exynos biti los kao sadasnji, verujem u primetno poboljsanje. :) A 2022. mozda stane na crtu zmaju kad naprave SoC u saradnji sa AMD-om. A mozda sam i suvise optimistican :D
 
Па самсунгу унапређује своје чипове и сервисе редовно па ће врв у некој будућности да се дистанцира и од гугла и од СД-а као што ће Хуавеј наредне године, колико видим иде се на то да ће сваки телефон имати свој ОС, чипсет, сервисе, бар ови највећи произвођачи...

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Oni su vec jednom pukli sa Bada OS-om tako da tu igranku sebi ne smeju da dozvole.
 
Oni su vec jednom pukli sa Bada OS-om tako da tu igranku sebi ne smeju da dozvole.
Причам о некој будућности, не кажем за годину - две[emoji3]

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Ima google dobru pozadinu ako neko napusta krug, ne verujem ali videcemo :).
 
Nadam se da su napokon zategli exynos. Ovo im je možda i poslednja šansa da se trgnu i odgovore na odličnu apple ponudu. Izbor boja po modelima dosta čudan, verovatno zato što + i ultra imaju matirana stakla pozadi.
 
Ili konkurencija pritiska...

Послато са SM-A715F уз помоћ Тапатока
 
Pritiska kad je iPhone bolja kupovina, po manjim cenama, USA je svakako njihova. Exynos katastrofa ne pomaže. Xiaomi sprema Mi 11 sa kamerom ispod displeja kako se čini (https://www.notebookcheck.net/Xiaom...could-be-released-in-early-2021.492852.0.html), Huawei i dalje u sprezi sa Oppom i Xiaomijem u Kini dominira.

Naravno, i dalje je Samsung daleko od problema, ali ne želi ni mali pad prodaje, to je sigurno. Videćemo šta će uraditi sa S21 serijom. Zanimljiva je vest da se šuška kako će Xiaomi i Vivo kupovati Exynos procesore jer nema dovoljno Snapdragona.
 
Poslednja izmena:
Nije da nema nego je snapdragon skoro pa duplo skuplji. Tek se kroz tu priču može ispratiti potez Samsunga koji gleda da proda što više uređaja sa svojim do sada osakaćenim SoC-om
 
Neka srede samo modem i bice to sve ok,imace dobar prijem,nece se grejati ,bice bolja baterija
 
Poslednja izmena:
Cijeli njegov kanal se zasniva na rekla-kazala, leak_ovima i pretpostavkama. Čovjek što nađe na netu to i iskoristi...što je od toga točno...vjerojatno malo...ali kupi kolikove kao i mali milijun drugih tech kanala (TheMsTech, Techno Tech, Dan Tech, The Rajs Tech, Has Tech, Tech Sarvesh)... I onda gledaš naj novije usporedbe...recimo iP12ProvsN20U i 2 slike iz NY, 3 iz HK, 1 iz Tokyo, 5 iz Shanghai i 3 iz Berlina...tipovi proputuju cijeli svijet da usporedbe kamere...[emoji1787]

P40Pro+ & Tapatalk
 
Ja isto ne vjerujem ovim kanalima tech ovaj tech onaj kad izbace usporedbu kamere na najnovijim uredjajima. Ajde znaj da nije fake i da su slike sa drugog telefona.
 
Па и не треба веровати кад телефон тек излази за неколико месеци, све су само спекулације, осим можда дизајна пошто видим да сви избацују исти дизајн..

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Za još brže pražnjenje baterije [emoji849]

P40Pro+ & Tapatalk
 
^Niko te ne tera da koristiš taj režim.

@stock
Lepa vest.

Glavno je pitanje koliko su ispeglali novi Exinos, a deluje da su solidno...
 
Mislim da precenjuješ poznavanje telefona prosečnog korisnika, iz onoga što sam video u svom okruženju sa ljudima koji imaju s20, dobar deo ni ne uključuje 120hz, niti zna šta je to. :d
A o "budženju" na 96hz da ne pričam...
 
^Bas tako, 99% korisnika nema pojma sta znaci osvežavanje ekrana, ni da to uopšte postoji na telefonima, a kamoli da ga koriste.

Послато са SM-A715F уз помоћ Тапатока
 
Da razjasnimo, ovo brže pražnjenje baterije nisam mislio samo na Samsung, vjerujem da je općenito tako...visoka rezolucija plus refreshing rate nije dobitna kombinacija. Ovih 99% sam mislio na one koji znaju što je 120Hz i da 99% tih na kraju koristi ili 96 ili 60 iz poznatih razloga ali su sretniji da imaju 120Hz a ne koriste nego da nikako nemaju [emoji56]

P40Pro+ & Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno