Šta je novo?

Samsung Galaxy S21

Boje užas živi, kao da su svi daltonisti pa otprilike biraju boje.
Dizajn ništa specijalno, izgleda kao nova budžet A serija, ne kao premium S serija. S20 je napred bio taman kako treba, pozadi u kombinaciji sa bzvz izborom boja je bio užas. Ovaj mi je još ružniji.
 
Po meni jedino je ultra model vredan pomena,druga dva su totalno ne zanimljiva.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Evo i Ultre
302df1634df541c17d0cf6629f95cce8.jpg


Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Ala će kućišta sad da budu debela i ružna zbog ove grbe u ćošku [emoji849]

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
^ po meni ajde što će biti deblji, ali ružan koncept kamera za medalju

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
O tome ti pričam [emoji854][emoji17]

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Maske poručio za S21+ i S21U kada ih vidim odlučiću tačno koji kupujem, tako mi je izbor pao na S10 lično mi je "rupa" za prednju kameru bila lepše urađena, kada stignu maske(trebalo bi do 10.01.2021.) šaljem foto - koga interesuje...

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Po meni izgled kamere je ozbiljno dobro rešenje. Ali samo u slučaju da je ne prebace na budžet a40,a50 serije.
Na ulti prelepo na ostalim ruznije zbog flasha koji je pored.
 
Samsung Galaxy S21 Ultra: Official pictures of the new top smartphone

Samsung-Galaxy-S21-Ultra-1608217141-0-4.jpg

Samsung-Galaxy-S21-Ultra-1608217171-2-12.jpg

Samsung-Galaxy-S21-Ultra-1608217160-0-5.jpg


https://winfuture.de/news,120114.html

This is due to the inexpensive, completely flat screen, as Samsung says goodbye to the backward curvature of the display, which is still common in the S20 Ultra. Instead, like its smaller sister models, the S21 Ultra has a flat panel that is surprising in other respects. The S Pen was previously reserved for the Galaxy Note series, but with the S21 Ultra it has also found its way into the Galaxy S series.

E sad kad je ravan displej ima da kukaju što nije zakrivljen :D

 
Poslednja izmena:
Hahahah, kako mu do sad nisu obrisali kanal :d

Na početku klipa se vidi da fp skener radi osetno brže i bolje (kako god da stavi prst, otključava).
 
Meni je s prednje strane isti kao i S20 serija, ništa posebno...iza, ima nešto što ga razlikuje od drugih ali mi se jedino sviđa S21U zato što je sve spakovano u bump...kod S21/+ onaj blic pored baš bode u oči. Ne vjerujem da će Exynos biti 7nm, nema šanse. Bazels na S21/+ i ne izgledaju tako mali, bsrem ovako na slikama. Baš me zanima kako će riješiti otvor na zaštitnim maskama zbog onog "prelijevanja" sa okvira na bump?!
Sve u svemu Ultra će biti sigurno Ultra...S21/+ meni osobno ne ostavljaju wow efekt, barem ovako na foto/video materijalu.
Sve u svemu, barem kad se izgleda tiče...mix S20 i Note20 serije.
P40Pro+ & Tapatalk
 
Poslednja izmena:
S21+ mi se sve više čini kao bolji izbor(estetski) baš zbog manje izražene zadnje kamere, definitivno mi lično lepše izgleda, 12GB RAM-a i jača kamera na S21U jedino što mogu da prevagnu u mom slučaju, ali čekam da vidim finalnu verziju...

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Cijene u Europi...minimalne razlike se mogu očekivati zbog različite stope poreza u pojedinim državama ali općenito...

S21 128GB €849
S21+ 128GB €1049
S21+ 256GB €1099
S21U 128GB €1399

S21/+ malo pojeftinjuju u odnosu na prošlogodišnju braću dok će Ultra biti skuplji nego S20U.


P40Pro+ & Tapatalk
 
Cijene u Europi...minimalne razlike se mogu očekivati zbog različite stope poreza u pojedinim državama ali općenito...

S21 128GB €849
S21+ 128GB €1049
S21+ 256GB €1099
S21U 128GB €1399

S21/+ malo pojeftinjuju u odnosu na prošlogodišnju braću dok će Ultra biti skuplji nego S20U.


P40Pro+ & Tapatalk
1000e+ za telefon sa plasticnim ledjima,strasno vala sta rade jedino je ultra model vredan pomena.Ja ne znam sta im znaci vracanje plasticnih ledja to vise ne ide ni u mid range telefon,s20 plus koji ima staklena ledja pored s20 ultra nekako deluje jeftino i taj osecaj u ruci ne odaje premium,kakav ce onda ovaj dolazeci biti tek...

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
I to sve bez sluski i punjaca hahaha,ovi se dtogiraju,tacno cu odustati id Samsunga za sva vremena
Za te pare kupujem iphone 12 pro max i znam da za godinu dana necu izgubiti pola vrednosti. Ovi su se izbiljno zaigrali
 
Poslednja izmena:
kako smo se brzo pomirili sa telefonima od 1000+ evra "ali samo ako imaju staklena leđa" :) a u suštini rade isto što je radila i audio industrija kad su ljudi počeli sve manje da kupuju hi-fi uređaje- podigli su cene kao odgovor na smanjenu potražnju...
 
kako smo se brzo pomirili sa telefonima od 1000+ evra "ali samo ako imaju staklena leđa" :) a u suštini rade isto što je radila i audio industrija kad su ljudi počeli sve manje da kupuju hi-fi uređaje- podigli su cene kao odgovor na smanjenu potražnju...
+10000 i sa ovakvom politikom im zelim da budu uspesni kao nokia
 
Pitam se zasto su onda pravili toliku grbu na cosku kad je sad sakrivaju futrolom...
 
Ovo se prlja nenormalno,posle 10 dana izgleda kao da je stara 2 godine
 
Dzaba im test ako modem ne srede,moze da ima i rezultat veci od 50000. Videcemo kad se pojavi,dzabe pisemo ovde
 
Pitam se zasto su onda pravili toliku grbu na cosku kad je sad sakrivaju futrolom...
Misliš da su imali izbora?! Hoćeš reći da su mogli napraviti manju ali nisu htjeli! Čisto sumnjam prosto ne vjerujem. Opće je poznato zašto su "grbe" tolike...ne samo kod Samsunga nego i ostalih proizvođača.

P40Pro+ & Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno