Šta je novo?

Samsung Galaxy S21

Neko je stavio da je NEO NEO u Vipu dobra ponuda i ja bacio pogled i bilo je fazon 4soma mesečno i oko 40,50k na ruke. Sad sam pogledao opet i izlazi 4 soma mesecno i 70soma na ruke, ja ne znam da li sam prvi put pogrešio ili su ovi digli cene za jedan dan usled ko zna kog razloga, Možda sam ja slučajno nešto drugo kliknu, ne sporim, ali moguće je i da je bila veća potražnja i odmah se "korigovali"

Vrlo verovatno da su oni "korigovali".

Svi operateri su neviđeni šibicari, Kamenička im nije ravna.
 
Novi S21 modeli su izloženi u Gigatron radnji u TC Ušće kao i Samsung brand store-u.












Sent from my Samsung Galaxy S20 Ultra
 
Imate cloud ljudi, kome jos treba da ima sve na telefonu, i da pravi clone na cloud. Izracunali, sabrali se, cloud preovladjuje, i cao.
Ma kakvi, žele da prodaju skuplji model. Slično ko Apple sa iPhone-om od 16, 64 i 128 GB pre par godina.

Pa reklamiraju cenu ovog sa najmanjim kapacitetom, ali je ovaj koji može da se koristi zapravo skuplji.

128 GB jeste dovoljno inače, ja prvi imam i Google Drive pretplatu, i snimke i muziku i fajlove - i mnogo preostalog prostora.

Ali nikada ne bih dao 1000 eur za 128 GB.

33e02ab2a898495979c0d1dc2398b53a.jpg
 
Uzivo izgleda odlično, siva je pun pogodak, ali ipak nedovoljno da bih menjao S20 Ultra za ovaj S21 Ultra.


Sent from my Samsung Galaxy S20 Ultra
 
Jesi uspeo sta da testiras pored s20 ultra,ekran,kameru,brzinu.Jel dimenzijama isti kao s20 ultra?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Jesi uspeo sta da testiras pored s20 ultra,ekran,kameru,brzinu.Jel dimenzijama isti kao s20 ultra?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Мањи је од S20 ultra, а тежи, што се тиче димензија[emoji3]

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Ima li negde u NS izlozen?

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Gledah bas dimenzije sada na gsm,za nijansu veca od note 20 ultra,a malo manja od s20 ultra.:)U ovoj srebrnoj boji izgleda bas mocno po meni najlepsa boja u zadnjih par godina,jako slicna silver boji na s10 5g modelu.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Jesi uspeo sta da testiras pored s20 ultra,ekran,kameru,brzinu.Jel dimenzijama isti kao s20 ultra?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Po dimenzijama za nijansu je S21 Ultra manja od S20 Ultra. Deluje nešto malo teže, ali zanemarljivo. Flluidnost rada je, koliko sam za tih 15 min korišćenja video, identična, nema razlike. Osvetljenje ekrana je identično, uopšte ne deluje da je S21 Ultra ima svetliji ekran od S20 Ultra. Kamera na 100x zoom deluje čistija na S21 Ultra.
Siva boja i kamera bump deluje bolje od S20 Ultra i Note 20 Ultra (Note 20 Ultra je bio izložen odmah uz S21 Ultra). S21 Ultra je osetno teža od Note 20 Ultra i to se primeti u ruci i po mom mišljenju u sivoj boji delije više premium i od S20 Ultra i Note 20 Ultra.

Genralno sa S21 Ultra je premiun prozivod u svakom smislu te reči, ali smatram da ko ima S20 Ultra i Note 20 Uktra nema razloga za zamenu.

Sent from my Samsung Galaxy S20 Ultra
 
71876a4a84032c71b152a22a35d4d3d6.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Glavno pitanje da li se razlikuje plastika na s21, mnogi kažu da ne.. da je osećaj skoro isti kao na s21+
 
Po dimenzijama za nijansu je S21 Ultra manja od S20 Ultra. Deluje nešto malo teže, ali zanemarljivo. Flluidnost rada je, koliko sam za tih 15 min korišćenja video, identična, nema razlike. Osvetljenje ekrana je identično, uopšte ne deluje da je S21 Ultra ima svetliji ekran od S20 Ultra. Kamera na 100x zoom deluje čistija na S21 Ultra.
Siva boja i kamera bump deluje bolje od S20 Ultra i Note 20 Ultra (Note 20 Ultra je bio izložen odmah uz S21 Ultra). S21 Ultra je osetno teža od Note 20 Ultra i to se primeti u ruci i po mom mišljenju u sivoj boji delije više premium i od S20 Ultra i Note 20 Ultra.

Genralno sa S21 Ultra je premiun prozivod u svakom smislu te reči, ali smatram da ko ima S20 Ultra i Note 20 Uktra nema razloga za zamenu.

Sent from my Samsung Galaxy S20 Ultra
Pa sto se tice ekrana mozda bi jedino video razliku napolju kad upali boost,ovako to je sve slicno kad je vec i na s20 ultra vrhunski ekran.Pa dobro to smo i znali pre predstavljanja da ne moze on mnogo da odskoci pored s20 ultra i note 20 ultra koji su vec vrhunski uredjaji,glavna stavka koje sve zanima je exynos da bude dobar i nema zime ovo ostalo je na vrhunskom nivou.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Mnogo mi se svidja Ultra. On ili Find X3 su sledeci telefon sigurno. Samo da vidim sd vs exy..

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Pa sto se tice ekrana mozda bi jedino video razliku napolju kad upali boost,ovako to je sve slicno kad je vec i na s20 ultra vrhunski ekran.Pa dobro to smo i znali pre predstavljanja da ne moze on mnogo da odskoci pored s20 ultra i note 20 ultra koji su vec vrhunski uredjaji,glavna stavka koje sve zanima je exynos da bude dobar i nema zime ovo ostalo je na vrhunskom nivou.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Da, jedino novi Exy da se pokaže, sve ostalo su nijanse. Vizuelno jeste dopadljiviji u odnosu na S20 Ultra i Note 20 Ultra, ali to svako nije dovoljan razlog za zamenu.

Inače info koji sam dobio iz Samsung brend store-a je da su crni i sivi predviđeni za naše tržište, ostale boje neće biti dostupne kod nas ni preko Samsung brand store-a.

Sent from my Samsung Galaxy S20 Ultra
 
Poslednja izmena:
Da, jedino novi Exy da se pokaže, sve ostalo su nijanse. Vizuelno jeste dopadljiviji u odnosu na S20 Ultra i Note 20 Ultra, ali to svako nije dovoljan razlog za zamenu.

Inače info koji sam dobio iz Samsung brend store-a je da su crni i sivi predviđeni za naše tržište, ostale boje neće biti dostupne kod as ni preko Samsung brand store-a.

Sent from my Samsung Galaxy S20 Ultra
*mjau**mjau**mjau* takav efekat dobijamo jel ne preskacemo nijednu seriju flagship telefona.A da na primer sa s9 plus uzmes s21 ultra to bi bio veci skok.Pa meni vizuelno od napred idalje note najlepsi posto je kockast ja vise volim takav dizajn,a i kamere su mu lepse od s20 ultra.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
*mjau**mjau**mjau* takav efekat dobijamo jel ne preskacemo nijednu seriju flagship telefona.A da na primer sa s9 plus uzmes s21 ultra to bi bio veci skok.Pa meni vizuelno od napred idalje note najlepsi posto je kockast ja vise volim takav dizajn,a i kamere su mu lepse od s20 ultra.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Pa šta da se radi kada menajmo telefone svaku godinu :)
Neko ko sa S8 ili S9 Plus pređe na S21 Ultra njemu će to biti itekako osetan skok. No, mi koji menjamo svake godine ne možemo osetim taj skok, jer svaki modele je bolji od predhodnog "na kasičicu". No, mislim da ću ove godine sačekati Note 21 Ultra pa vidimo šta kupiti.

Sent from my Samsung Galaxy S20 Ultra
 
Svi su rekli da je drugačija plastika nego na s20fe i note20, zato i kažem da treba neko lično da proba i potvrdi :)
 
71876a4a84032c71b152a22a35d4d3d6.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Ako si ovo slikao IP12, baš je loše. Slika ima oštrinu samo u tački fokusa na sredini, sve ostalo je mutno. Stekao sam utisak da je IP ove godine top ali ostaju stari problemi sa klasičnim i mini modelima.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
A zamisli kako je meni sto cu da predjem sa S8 Plus pfff [emoji16]
Silver izgleda odlicno, ali posto tel ide u futrolu nakon kupovine svejedno je da li je sivi ili crni.
Dosta clanova ce da uzme tel pre mene tako da i ja i svi ostali mozemo da vidimo kakav je tel u globalu i da li vredi da se uzme.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Svi su rekli da je drugačija plastika nego na s20fe i note20, zato i kažem da treba neko lično da proba i potvrdi :)
Plastika je plastika :) Meni ne smeta, čak i bolje nego staklo sa kojem sam uvek na oprezu, ali na FE modelu, ne S modelu.

Motorola lepo koristi plastiku, nikakav minus.
 
^^ Upravo tako. Plastika ima svojih prednosti. A kada je izrada dobra, potpuno je nebitno koji je materijal koriscen. Plus vecina ljudi stavlja neku vrstu zastite na telefon, tako da je sve manji benefit od tih nekih premium materijala. Stavise, vise stete nego koristi. [emoji4]
 
^^ Upravo tako. Plastika ima svojih prednosti. A kada je izrada dobra, potpuno je nebitno koji je materijal koriscen. Plus vecina ljudi stavlja neku vrstu zastite na telefon, tako da je sve manji benefit od tih nekih premium materijala. Stavise, vise stete nego koristi. [emoji4]
Da ali znas li koliko ljudi u svetu nosi telefon bez icega,golisave sto bi rekli.I izvadis telefon od skoro 1000e njemu plasticna ledja,da se ne lazemo to smo prerasli jos od s5 i nebi se nikad na plastiku vratio pa da ga nosim u ne znam cemu.Jednostavno vredja inteligenciju,jedino eto sto je taj s20 plastika,pricali su da ce i plus verzija biti srecom nije.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Nije isti kvalitet izrade na S5 i S20 FE/Note 20. [emoji4]
Svakako ni S20 FE ni Note 20 nisu mobovi od 1000€, daleko od toga.
Svakako ako nekome neki mob u potpunosti odgovara, plastika na ledjima ne bi trebalo da ga odvrati od kupovine istog. [emoji4]
 
Ja bi iskreno više volio plastiku i na ovom N20U, bio bi lakši, mogao bi bez futrole da ga nosim...

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
^^ Upravo tako. Plastika ima svojih prednosti. A kada je izrada dobra, potpuno je nebitno koji je materijal koriscen. Plus vecina ljudi stavlja neku vrstu zastite na telefon, tako da je sve manji benefit od tih nekih premium materijala. Stavise, vise stete nego koristi. [emoji4]
Može plastika, ali u telefon koji legalno košta maksimum 300e. Mogli su aluminijum da stave, verujem da bi masa poludela i oprostila im nedostatak sd kartice i qhd rezolucije.
 
Nazad
Vrh Dno