»RSS Benchmark sajt

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
      Prikazani rezultati od 16 do 20 od ukupno 20

Tema: Strujni kablovi

Newcomers
        Na forumu od
        Dec 2018
        Poruka
        197
        Previse komplikujes, imao si jedno lose iskustvo sa kablom koji nije predvidjen za potrosace koji si ti koristio ( fen je u pitanju koliko se secam) i sada hoces nesto sto ti u sustini ne treba. Za namenu koju si opisao dovoljan ti je obican licnasti 3x1.5 kabl, zajecarski beli ce ti biti dovoljan.
        Samo cu navesti jos jedan predlog koji, po mom misljenju naravno, bi najbolje radio posao bez komplikacija i filozofije. Uzmes recimo sonoff uticnicu (ili bilo koju drugu wifi uticnicu, pogledaj KP oglase i videces vec sta ima u ponudi). Znaci ta uticnica se ubode u obicnu zidnu uticnicu. Ovim si dobio da mozes da iskljucis putem wifi sve ono sto kasnije u nju bocnes.
        A bocnuces jedan obican kvalitetniji kabl koji ces kupiti odvojeno. APC ili koji god se vec odlucis.
        Dobijas kabl sa eto tih 8 mesta koje mozes da iskljuces/ukljucis preko wifi.
        Nemoj koristiti kablove koji idu u zid jer nisu predvidjeni za to sto ti hoces, moze naravno, ali je nepotrebno.
        A ako ti odgovara ova opcija prosafe, koji mi bas deluju kvalitetni, verujem da ces biti zadovoljan. Iskreno nisam ni znao za njih i posle ove teme i pogleda na njihov sajt poceo sam da se preracunavam koliko mi treba da zamenim sve produzne sto imam po kuci

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока

Member Avatar korisnika nesic1
        Na forumu od
        Aug 2008
        Poruka
        7.228
      3. Moja mašina
        • CPU: fx8350
        • MoBo: ga 971a ud3p
        • RAM: 8gb
        • VGA: porercolod dragon 480 8gb
        • MON: Samsung 940n
        • HDD: 1tb
        • OPT: koj ce mi
        • Case: Astec 2880W Server Power Supply Module IBM + raidmax 735W
      4. хоће сваку утичницу да гаси понаособ, ја мислим да тај продужни што хоћеш има да изађе 200+€, и сад испаде да сви се попалише јер нису узели баш такав продужни, колега изнад дао препоруку , купи кабал и одради

Послато са C105-E0 помоћу Тапатока
        ...

Newcomers
        Na forumu od
        Jun 2020
        Poruka
        293
      6. Moja mašina
        • CPU: AMD Ryzen 7 2700
        • MoBo: MSI B450 TOMAHAWK MAX
        • RAM: 2 x 16GB Patriot Viper 4 DDR4 3000MHz
        • VGA: ATI Radeon 3650 256MB
        • MON: Acer X223W
        • HDD: 1 TB A-DATA ASX6000LNP
        • Case: MS Cyclops V
        • Ostalo: MTS Optika 400/160 Mbps
      7. Video sam u uradi sam produzni poput ovog ProSafe samo sto je obican, nije pametan. Oko 3000 dinara sa dosta uticnica, alu kuciste, pretpostavljam da je ista letva u pitanju. Neka marka, multi nesto, nisam upamtio. Ja sam kupio neku daskicu pa cu sa njom da se igram i pravim kuciste za produzni, samo mi treba sina, uticnice sa poklopcima, keramicki izolatar, samogasiva plastika da to sve oblozi i drzi na mestu. Nemam pojma gde da to sve nabavim, u uradi sam nema. Ako ima neko linkove sa aliexpressa molim da postavi ovde. Video sam da ima na alibabi ali to je na velike kolicine.

Mogu kupiti ProSafe ali mi ipak predstavlja zadovoljstvo i razonodu da probam napraviti svoj produzni od nule.

Newcomers Avatar korisnika kure1982
        Na forumu od
        Nov 2010
        Poruka
        108
      9. Moja mašina
        • CPU: AMD Ryzen 5 3600
        • MoBo: Asus TUF gaming b550-plus
        • RAM: 1x Kingston DDR4 16GB 3200MHz HyperX Fury CL16
        • VGA: GeForce® GTX 1660 SUPER™ GAMING OC 6G
        • MON: BenQ 2420
        • HDD: Kingston SSD M.2 500GB NVMe PCIe/500G i Toshiba P300 3TB
        • OPT: Pioneer DVD RW DVR
        • Case: Fractal Design Black Window
      10. Matori nemoj samo posle da se kaješ zbog te odluke, ako (daleko bilo) crkne nešto od komponenata...

Member
        Na forumu od
        Sep 2006
        Poruka
        133
        Imaš ovu varijantu aluminijumskog parapet a. (ima i pvc znatno jeftinije)
        https://www.se.com/rs/sr/product/ISM...id=12145459368
        Možda ima i kod drugih proizvođača.
        U to idu direktno moduli šuko, utp... Imaš krajnje poklopce možeš deo da ostaviš zatvoren za elektroniku itd.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •