Šta je novo?

Mobilni telefon Samsung ili Huawei

Koji mobilni telefon kupiti

Bokinjo

Poštovan
Učlanjen(a)
19.12.2016
Poruke
81
Poena
60
Došle su slatke muke, šta odabrati, trenutno sam na Huawei P20, dvoumim se izmedju

Samsung Note 10 lite, Samsug S10 lite i Huawei P30 pro.


Bitno mi je da ne baguje naredne dve godine i koja je najbolja kamera od ova tri modela :D
 
Došle su slatke muke, šta odabrati, trenutno sam na Huawei P20, dvoumim se izmedju

Samsung Note 10 lite, Samsug S10 lite i Huawei P30 pro.


Bitno mi je da ne baguje naredne dve godine i koja je najbolja kamera od ova tri modela :D
Kamera najbolja na p30 pro,svakako od ta tri navedena ja bi se odlucio za p30 pro najvise dobijas za slicne pare.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Darko zakleti samsungovac preporučuje Huawei...biće smak sveta neki.
P30 Pro je sigurnija varijanta. Ne znam koliko će još dugo imati podršku. S obzirom da je ove godine osvežen novim bojama pretpostavljam da će imati bar još godinu dana podrške, ako ne i 2.
Što se tiče kamere meni se kamera na Huawei modelima uglavnom ne dopada u mnogim situacijama. U zatvorenom nekako razmazuje slike, night mod je dosta nerealan (možda je sad malo manje agresivan), dok preko dana su slike stvarno top sa malo zasićenijim bojama. Dizajn i kvalitet izrade i ekran su mi dobri, softver mi je malo diskutabilan.
S10 Lite je ipak klasa ispod, uz Gcam je sigurno bolja situacija. Ali opet je P30 Pro bolji i kompletniji telefon.
Ne znam da li postoji mogućnost kupovine Mi 10, Djilke kaže da je dobio dobar Gcam port. Nov je oko 470-480e. Pa možeš i to da uzmeš u razmatranje.
 
Darko zakleti samsungovac preporučuje Huawei...biće smak sveta neki.
P30 Pro je sigurnija varijanta. Ne znam koliko će još dugo imati podršku. S obzirom da je ove godine osvežen novim bojama pretpostavljam da će imati bar još godinu dana podrške, ako ne i 2.
Što se tiče kamere meni se kamera na Huawei modelima uglavnom ne dopada u mnogim situacijama. U zatvorenom nekako razmazuje slike, night mod je dosta nerealan (možda je sad malo manje agresivan), dok preko dana su slike stvarno top sa malo zasićenijim bojama. Dizajn i kvalitet izrade i ekran su mi dobri, softver mi je malo diskutabilan.
S10 Lite je ipak klasa ispod, uz Gcam je sigurno bolja situacija. Ali opet je P30 Pro bolji i kompletniji telefon.
Ne znam da li postoji mogućnost kupovine Mi 10, Djilke kaže da je dobio dobar Gcam port. Nov je oko 470-480e. Pa možeš i to da uzmeš u razmatranje.
Pa kad je stavio ove lite verzije moram reci da uzme havajca heheh.:)Salu na stranu od ova tri p30 pro mu dodje kao najbolji izbor,sad sve zavisi jel kupuje u radnji ili na oglasima pa mozda moze jos tu nesta da udje u izbor sem ta tri.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
S10 lite preporucujem svima ko zeli jeftin tel u odnosu na ono sto pruza. Mnogo je brzi i fluidniji od p30 pro, ima bolju bateriju, daleko jaci cipset bez obzira sta se pisalo na patkometrijama, bolji ekran jer je flat, bolji video, i kameru koja uopste ne zaostaje za p30 pro sem tog zooma. Imao sam i p30 i pro i sada s10 lite. Telefon je prava bombica za manje para od havajca.
 
Ako upadam na temu, oprostite.
Ja se dvoumim između Samsung A52s ili Huawei Nova 10 SE.
Bitno mi je da tel ima dobru kameru, memoriju, jer mi treba za kreiranje sadržaja za društvene mreše i pravljenje/uređivanje fotografija.
Šta predlažete?
 
Nazad
Vrh Dno