Šta je novo?

Najjeftiniji monitor sa DP ulazom

ale

Slavan
Učlanjen(a)
11.12.2010
Poruke
1,980
Poena
265
Potreban mi je monitor sa DP ulazom i velicine 24`inca. Bice prikljucen sa laptopom, koristice se Python, malo za kucanje tekstova i to je to. Za oko mi je zapao AOC model, jer im je DP kabl ukljucen u pakovanje. Medjutim, u toj ceni do 15 000 ima u ponudi i jedan BENQ ali bez DP kabla. Ovo su modeli izmedju kojih se dvoumim, pa bih voleo da cujem i misljenje drugih.

AOC 24V2Q
BENQ GW2480
 
Je l' si razmišljao o hdmi na dp adapterima, pa da nađeš čak i jeftiniji monitor samo sa hdmi-om? Oni (adapteri) su jeftini, do 500 dinara, a rade posao bez problema.
 
Jesam, ali imam i Raspberry, pa mi je zamisao da na HDMI bude on prikljucen, a na DP laptop.
 
Imam slican BenQ, sta znam, ok monitor, spram cene naravno, koristim ga za slicne svrhe.
 
U ovom cenovnom rangu verovatno nema neke velike razlike, ali nekako vise verujem u Benq.
Sacekacu jos malo, mozda se javi neko ko ima bas neki od ovih modela.
 
Je l' si razmišljao o hdmi na dp adapterima, pa da nađeš čak i jeftiniji monitor samo sa hdmi-om? Oni (adapteri) su jeftini, do 500 dinara, a rade posao bez problema.

Kao da kupujem automobil od 30 000 eura, a ne monitor od 100 eura...

Da li se gubi kvalitet prikaza ako bih tako povezao laptop i monitor?
 
Aj mi preporuci onda neki adapter, ali da je dokazano dobar, posto vidim da ih ima raznih.
 
Nazad
Vrh Dno