Šta je novo?

Philips 325E1C/00 HDMI ili DP?

mdshare

Slavan
Učlanjen(a)
09.12.2008
Poruke
397
Poena
320
Pozdrav društvo!

Imam dva pitanja. Planiram da uzmem ovaj monitor Philips 325E1C/00
,e sad da li da povezem sa hdmi ili dp kablom, grafička karta je XFX 580.

I da li kabal koji dolazi u paketu sa monitorom je kvalitetan ili treba kupovati drugi?

Sent from my CUBOT_X18_Plus using Tapatalk
 
Sa DP, ako ga ima u pakovanju. Trebalo bi da je ok...
 
Sve jedno je,radi OK i sa jednim i drugim kablom.....inace,(kao i uvek) savetujem probu monitora u prodavnici pre kupovine...

I neces se bas naigrati novijih igara (narocito u mid-high detaljima) sa tom grafikom na tom monitoru....treba ti nesto jace,taman nesto od novih 6000 AMD grafika koje izlaze za neku nedelju......:)
 
Sve jedno je,radi OK i sa jednim i drugim kablom.....inace,(kao i uvek) savetujem probu monitora u prodavnici pre kupovine...

I neces se bas naigrati novijih igara (narocito u mid-high detaljima) sa tom grafikom na tom monitoru....treba ti nesto jace,taman nesto od novih 6000 AMD grafika koje izlaze za neku nedelju......:)
Pa kad budu izašle kupovacemo [emoji57]

Sent from my CUBOT_X18_Plus using Tapatalk
 
@mdshre
Ajd napiši utiske kada ti stigne monitor,ako ne bude ništa povoljnije za Crni petak možda ga pazarim
 
@mdshre
Ajd napiši utiske kada ti stigne monitor,ako ne bude ništa povoljnije za Crni petak možda ga pazarim

Pa ja ga vec koristim nekoliko meseci,odlican je monitor......zaista jedina mana koju sam video su nesto slabiji uglovi gledanja,sve ostalo je super....odziv,boje,bela,crna,velicina,1440p,kvalitet izrade je cool......kad god ga vidim,ja se manje ili vise odusevim....:)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno