Šta je novo?

OnePlus 8T

65W punjenje, nakon 800 ciklusa baterija izgubi do 20% kapaciteta. Bolje od proseka.
 
Od 20-95% sigurno za 20 min...
Jel ide punjač od 65w u pakovanju ili mira da se dokupi kao kod nekih?
 
Godina meh telefona.



Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
I dalje budžet imx586. Ovi su totalno skrenuli

Oni nisu normalni. Sensor koji ode u Telefone od 150e stavljaju u nazovi flagship...
Klasicno pilicarenje da se ne ugrozi porodaja 8pro modela.
Sve prezentacije du odavno *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*ske tako da in mi je gledam.
I koja ce biti cena?
 
U pro bese ide imx689?

Sent from my HD1903 using Tapatalk
 
Oni nisu normalni. Sensor koji ode u Telefone od 150e stavljaju u nazovi flagship...
Klasicno pilicarenje da se ne ugrozi porodaja 8pro modela.
Sve prezentacije du odavno *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*ske tako da in mi je gledam.
I koja ce biti cena?
599e 8/128, 699e 12/256

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Ispada S20FE (5G)bolja kupovina. Ali Samsung i IP ne mogu ocima da vidim.
Kamera ne lose biti mnogo bolja nego na mom 7t.
Slike u losijim uslovima su tek prosecne. Video mogu reci ispodprosecan u los light.
Ne vidim razlog da zamenim moj ut ovim telefonom...
Jedino ako ispadne jako jako povoljno
 
Poslednja izmena:
Ako izuzmes GMS tj mozes sa njima da živiš i pilula ti ne smeta mislim da je p40 pro bolji izbor. Najviše zbog mnogo boljih kamera.
Ako ti ne smeta edge ekran (kao meni) onda je 8 pro logicnija zamena
 
Citam sad na benchmark vesti, predstavljen OP8T , i to je prvi OnePlus telefon koji dolazi sa AOD.
Sa android 11 dolazi i aod na sve op telefone koji budu radili na android 11
 
Kao što sam rekao već,a pokazalo se istina.
Običana 8-ca sa ravnim ekranom.
Ovo oscežavanje od 120Hz nije nikakva razlika neće se ni primetiti.
Kome kriv ekran nije problem neka ide na običnu 8-cu,sad će joj pasti malo cena.

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
I dalje ostajem na 7T jer vec u njega ima imx586 senzor.
 
Kao što sam rekao već,a pokazalo se istina.
Običana 8-ca sa ravnim ekranom.
Ovo oscežavanje od 120Hz nije nikakva razlika neće se ni primetiti.
Kome kriv ekran nije problem neka ide na običnu 8-cu,sad će joj pasti malo cena.

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
Realno. Ako neko hoće update može da pređe na op 8 pro i njima će sigurno malo pasti cena sada.

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Kako su zeznuli telefon sa imx586... Da ima imx689 kao pro, bio bi bolja kupovina od pro i jedan od najboljih telefona ove godine kad je u pitanju ulozeno-dobijeno.
 
Sad mi je jos draže što nisam čekao 8T.

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
Jeste dosadni sa tom kamerom. Oneplus 8 ima vrhunsku kameru. Šta ste svi starletani, influenseri pa vam treba neverovatna kamera kao na iPhone 12?

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Budžet kamera senzor za 600e? Neka hvala, ni za 400e. Sramota šta guraju.
 
Ne računajući senzor sa OP8Pro koja je to alternativa sa toliko boljim kvalitetom slike? Nema je... Sve je to slično.

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
Sto se kamere tiče ona je dobra samo za uslove sa dobrim svetlom. Pricam za moj 7t koji ima isti senzor kao 8/8T (optika ne znam jel ista ali verovatno slična).
Od svih Flag schip modela OP8/8T imaju verovatno najgoru kameru.
Namerno su nisu stavili senzor iz 8Pro da ne bi ugrozili njegovu prodaju koji je 20-30% skuplji.
Kinezi pilicare uglavnom, ni Huawei nije ništa bolji. Stavili u P40 60hz ekran npr a mogli su lagano 90hz. Xiaomi ispade nekako najposteniji mada su daleko od cvecki...
 
Poslednja izmena:
Sto se kamere tiče ona je dobra samo za uslove sa dobrim svetlom. Pricam za moj 7t koji ima isti senzor kao 8/8T (optika ne znam jel ista ali verovatno slična).
Od svih Flag schip modela OP8/8T imaju verovatno najgoru kameru.
Namerno su nisu stavili senzor iz 8Pro da ne bi ugrozili njegovu prodaju koji je 20-30% skuplji.
Kinezi pilicare uglavnom, ni Huawei nije ništa bolji. Stavili u P40 60hz ekran npr a mogli su lagano 90hz. Xiaomi ispade nekako najposteniji mada su daleko od cvecki...

Nokia 7650 i 6600 zakon za ovo.

https://www.youtube.com/watch?v=GXNbU1vU8F8&feature=emb_title
 
Poslednja izmena:
Od cega bi tech portali živeli da ne drame oko nečega. Taj IMXxyz ima i Nord, i sasvim je upotrebljiv.
 
Na OP8 mi ne odgovaraju zaobljene ivice, kamera mi nije dovoljno veliki napredak u odnosu na OP6 da opravdam zamenu (imam oba u kuci i direktno sam poredio). Ponadao sam se da ce 8T imati bolju, ali koliko vidim iz semplova, isto kao na 8.
Cekam 9, za sad ne vidim dovoljno argumenata za upgrade sem vece baterije.
 
Iako je imx586 ipak ce ga oni nesto softverski doterat da bolje ispadaju fotke od naprimer 7 i 7T sa istim senzorom.
 
Nazad
Vrh Dno