Šta je novo?

OnePlus 8T

Nadam se da ce biti pristupacna cena, jer ako bude kao sto je za OP8P ne vredi ni razmisljati o njemu.
 
Bice najverovatnije 699 $/€ 8/128GB
Mada najavljivao su 599 što je nerealno po mom mišljenju.
Biće sigurno jeftiniji od 8pro modela
 
599$ bi bilo super. I to pod uslovom da ima glavni senzor sa 8 Pro. Ako ponovo gurnu neki budžet senzor ne vidim zašto bi ga neko i 300$ platio.
 
Postavili su neku sliku na tviteru, nocna slika koja izgleda brutalno.

Sent from my HD1907 using Tapatalk
 
Ravan ekran, verovatno bolja autonomija od 8pro, isti senzor kamere - po meni dovoljno da bude bolji izbor od 8pro.
 
Imam 7T prezadovoljan sam sa ekranom bateriom al bi ovaj uzeo ako ima noviji senzor kamere jer je ovaj imx586 koji se nalazi u 7T los.
 
Ja sam imao IMX586 u Honor 20 Pro ali je bio veci otvor blende i slike su bile dosta dobre. Inace na OP8P IMX689 je dobar samo uz GCam, na def. me je malo razocarao.
 
Imam 7T prezadovoljan sam sa ekranom bateriom al bi ovaj uzeo ako ima noviji senzor kamere jer je ovaj imx586 koji se nalazi u 7T los.

Meni je nešto baterija na 7T "popustila".
SOT mi se kreće 5-6 sati što mi uglavnom ne zadovoljava potrebe i mora na dopunu popodne ili uveče. Kamera je po danu super ali u LL se vide slabosti.
GCam ne pomaže puno...
8T ako bude imao glavni senzor iz 8Pro onda biće napredka.
Ultrawide neće biti sigurno isti i bice verovatno prosečna ultrawide kamera
 
6h SoT je dosta dobar rezultat za 7T, ja na OP8P nikada nisam uspeo da spojim da mi baterija izdrzi ceo dan.
 
S obzirom da je na 7T bateria 3800mah ja sam prezadovoljan.
 
Mnogo vise vuce bateriju na 120Hz posebno na 2K, nadam se da ce omoguciti u opcijama i 90Hz, jer 4500 mAh je malo za veca osvezenja.
 
Pa sad, traze ljudi 90hz, pa 120hz a sad ne valja trosi se baterija.
 
Imx586 šatro potvrđen. Bukvalno sa njim može da košta i 300e i mislim da ne vredi te pare.
 
Zbog baterije, tesko da ce izdrzati ceo dan da izgura. Evo na Mi 10T ima sada adaptivno osvezavanje i to bi bilo idealno da se implementira na Oxy OS.
 
IMX568 ocekivano, za ovaj cenovni rang...Nece uticati na prodaju OP8P a bolji je od 7T.
 
Šteta ako opet ubace 586. Već je par generacija aktuelan + senzor srednje klase. Ne vidim poentu stavljanja takvog senzora u telefon koji košta 500+ evra.
 
OP8T je telefon vise srednje klase, nije flagsip. Nzm da li ce biti Pro verzije i ona bi sigurno imala bolji senzor.
 
8t samo ove godine- srednja klasa.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Ovo mu dođe obična 8-ca sa ravnim ekranom.

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
I vece osvezenje ;) Ako ne bude preko 600e bice dobra kupovina. Da li neko zna ko uvozi OnePlus za GG?
 
Na kp 700e

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
Kupuju po 600(plus povrat poreza) prodaju po 700 :)
 
Ravan ekran i bolji senzor. Što se mene tice više nego dovoljno.
Nego da ne iznenade pa ubace opet imx586 :D
 
U 4 posle podne.

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno