Šta je novo?

Gde uložiti novac ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne utiče Korona na drogu i programere :D

Sent from my Mi Max 3 using Tapatalk
 
Brat koji živi u Beogradu je prodao stan pre Korone. Sada mi se žali da su poskupeli stanovi. Van svake logike :)

Nove mere vlasti za podizanje cena nekretninama, kao što su smanjenje obaveznog učešća, itd. Sad ti bi rekao, pa zašto da dižu cene nekretninama u krizi, zer nije pametnije da cene padaju da ljudi lakše prežive, da se mladi skuće, itd. Pa jeste, al matorcima i lovatorima koji imaju stanove je preče da njihove nekretnine zadrže vrednost, tako da vlasti igraju kako oni sviraju. Tako je bilo i ovde, vlada je delila Šengenske vize strancima koji kupe stanove u Atini, gomila Rusa i Azijata je pokupovala stanove u starom jezgru grada za AirBNB. Pomračenje mozga šta su dozvolili.

Rekao sam mnogo puta, sadašnji matorci su najgora generacija ikad, samo im je stalo da se sistem održi dok oni ne pandrknu, a posledice njihovog ponašanja, dužnički balon, klimatske promene, to sve nek padne na vas đeco, ko vas j3b3.
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Ja sam doživeo/preživeo pucanje dva balona cena stanova u NS.

Ja sam doziveo jedno pucanje, ali nekretnine moje porodice u NS su opet dobile na vrednosti, na kraju. Pogotovo zemljiste je visestruko dobilo na ceni. Ne kazem da opet nece biti pucanja, kao npr. posle krize 2008., ali mislim da nema sanse da se to desi u narednih godinu dana. Ni kriza iz 2008. se nije odmah prelila na cenu stanova, bilo je potrebno dosta vremena. Trajala je par godina i cene su opet pocele da rastu, jos vise nego pre krize 2008. Mozemo napisati nerealno za grad u ovakvoj drzavi, ali trziste samo odredjuje sta je realno. :)
 
Dve 3 kompanije za proizvodnju obnovljivih izvora energije izlaze na tržište sad u februaru. Treba pokupovati akcije na početku i sačekati 5 godina...
 
Brat koji živi u Beogradu je prodao stan pre Korone. Sada mi se žali da su poskupeli stanovi. Van svake logike :)
Ja se iskreno nadam da će poskupeti još 5 puta i zaustaviti prenaseljavanje grada.
Već je nepodnošljiv za život koliko se doselilo raznoraznih
 
Istina, još 1945. je trebalo da spreči dolazak raznoraznih, ali marva je to... /s
 
kojekavi su krivi za sve :)
 
'rođeni Beograđanin' alert :d
 
Ja se iskreno nadam da će poskupeti još 5 puta i zaustaviti prenaseljavanje grada.
Već je nepodnošljiv za život koliko se doselilo raznoraznih
Da treba hitno doneti zakon da se vrate svi koji su zadnjih 70 godina došli u Beograd. L

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Treba hitno doneti zakon da se svi Beograđani koji su se doselili zadnjih 70 godina vrate svojoj kući.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Pazi šta želiš, pola Raške oblasti se odselilo za Sarajevo ne znam da li bi ti odgovaralo da se vrate.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno