Šta je novo?

Problem sa MTS ruterom ili mrezom?

Tirk

Poznat
Učlanjen(a)
08.10.2020
Poruke
1
Poena
31
Pozz svima, ne znam dal sam na dobrom mestu ovo postavio.

Problem je poceo u subotu 03.10.2020 do tad nisam imao problema.

Igrama jednu online igru Dofus duze vreme, i sve je radilo ok do te subote u 18h, kada je pocelo cesto diskonektovanje svakih 2-5 minuta konstantno, pre tog nise nista apdejtovalo (windows, igra i sl.) posle tog sam probao sve da apdejtujem, upalim ugasim ruter, da ga resetujem, proverim sve kablove, resetujem racunar cak i reinstaliram windows, promenim portove u igri, srver, da se konektujem sa laptopa u igru al bez uspeha.

Kontaktirao sam i njihovu podrsku, probao sve to sto su mi oni rekli, i zadnji predlog je bio da probam preko druge internet konekcije srecom pa imam VIP'ov 3g/4g ruter, i konektujem se ja preko njega i ono nema vise diskonektovanja igra radi kao i ranije.

Posle tog bio je serviser iz MTS promenio mi ruter al nisam mogao da testiram jer igrom slucaja serveri su bili iskljuceni za nedeljno odrzavanje u igri... pa nisam zadrzavao coveka, no kasnije sam probao i dalje se diskonektujem preko MTS rutera.

Al inace sve ostalo mi radi preko MTS rutera, surfovanje, strimovanje, gledanje videa, skidanje i slanje podataka punom brzinom bez prekida, druge igre Dota2, CoD Warzone, Diablo 3 i slicno radu bez problema.

Ako sam nesto izostavio pitajte, dal ima neko neku pretpostavku?

Hvala vam unapred.
 
Vip ruter - da li se isto povezuje sa kompjuterom, preko LAN kabla?
 
Nazad
Vrh Dno