Šta je novo?

Primanje novca iz inostranstva

Imaju neki njihov kurs na kojem dodatno zaradjuju

Sa google:

500 United States Dollar equals
422.62 Euro

Paysend je povoljniji, ali ne moze iz USA za Srbiju.
 
Jel ima ista povoljnije od RiA koja je 5$ ZA us -srb , video sam ovde da predlazu WU ali je on 7$ koliko vidim
 
Jedno pitanje.
Povremeno imam uplate preko Western uniona, a za koji dan idem na odmor u bugarsku. Da li mogu i dalje da dajem moje ime prezime i grad moj (Kragujevac) i da podižem novac u bugarskoj? Jel treba nešto da naglasim pošiljaocu, da upiše neku dodatnu informaciju kada mi taj neko šalje dok sam tamo da bi mogao tamo da podižem?
 
@Милисав Bolje pozovi call centar na 011/333-4-999 pa neka ti oni kažu da li možeš podići u inostranstvu, jer FAQ spominje da to možeš učiniti kod zastupnika u Srbiji. Ako imaš MasterCard, možda je sigurnije da ti pošalje preko PaySend-a dok si u BG.
 
Da li mogu i dalje da dajem moje ime prezime i grad moj (Kragujevac) i da podižem novac u bugarskoj?
Ne. Ako salje Milisavu u Srbiji, Milisav mora podici u Srbiji.
Neka navede da je Milisav u Bugarskoj i moci ces podici.
Nasigurnija varijanta je da ti posalje screenshot transakcije ako budu eventualno trazili pri podizanju sredstava.
 
Раније је то могло,наши држављани на мору у ЦГ дизали.Шта је тачно потребно не знам.
 
Ja sam sam sebi poslao u hrvatsku i podigao. Samo je zemlja prijema Hrvatska, sve ostalo su moji podaci.
 
mislim da WU app ne radi u Srbiji
 
Poslednja izmena od urednika:
Imas internet stranicu, sve mozes preko nje
 
Zanima me kako najlakse i sa najmanje provizije poslati novac za Nemacku?
Treba da posaljem neke pare drugu a ne znam kako, u evrima naravno.
 
@mifune21 PaySend-om direktno na EU IBAN sa kartice vezane za evro račun. Prvi transfer je besplatan uz referral kod.
*Prijem u Srbiji je moguć samo na MasterCard.
 
I dalje može da se šalje besplatno na strane IBANove i nakon prvog transfera, koliko dugo će moći ostaje otvoreno pitanje.
 
  • Like
Reagovanja: uji
jel moze preko internet intesa visa kartice da se posalje? nju jedino imam a da je devizna, u evrima?
 
Može sa bilo koje Visa/Mastercard kartice koja ima 3D secure podršku. 99% sam siguran da je Visa Internet iz Intese ima.
 
  • Like
Reagovanja: uji
Ufff ja imam samo tu visu od inteze. brat ima mastercard od mts banke, preko nje bi mozda i moglo onda ?
da li se moze na tu mts karticu uplatiti suma u evrima?
da li mora taj referral kod za prvo besplatno slanje ili je ono besplatno i bez referral koda?
 
Može Visa Internet iz Intese, ne treba nikakav referal kod za besplatno slanje (još uvek). Ako se dobro sećam za prvih 1000€ poslatih ne treba verifikacija identiteta.
 
Nazad
Vrh Dno