Šta je novo?

Koji smartwatch od ponuđenih?

vylota

Čuven
Učlanjen(a)
29.06.2000
Poruke
1,076
Poena
660
Moja oprema  
CPU & Cooler
RYZEN 5 5600X, WRAITH
Matična ploča
GA B450 DS3H
RAM
2X8 GB DDR4 3200
GPU
ASUS GTX 1660
Storage
M2 SAMSUNG 980 EVO PRO 512, WD GREEN SATA II 1TB
Zvuk
INTEGRISAN
PSU
LC POWER 600W 2.31
Kućište
COOLER MASTER
Monitor
SAMSUNG TV/MONITOR T27D390EW
Planiram da uzmem sinu za rođendan neki od sledećih satova, pa dajte predloge i iskustva ako imate vremena!
1. Huawei Watch GT2e
2. Honor MagicWatch 2 46mm
3. Neki treći do oko 140e, ali da je okrugao a ne pravougaoni kao npr apple watch ili amazfit gts
 
Ne mogu da se menjaju
Možda će neki naredni apdejt firmvera doneti tu mogućnost, ali čisto sumnjam
 
Ja imam isti sat, radi solidno. Medjutim aplikacija za telefon mi je unistavala bateriju pa sam je obrisao. Gde se nalazi merenje spoljne temperature na satu? Takodje, primetio sam da ume da kasni ako se ne povezuje redovno sa mobilnim.

Na putu mi je cospet magic 2s. https://www.gearbest.com/smart-watches/pp_009727428411.html
U odnosu na kumi, ima bolju rezoluciju, vise wf i mogucnost da sam pravis wf, a nema merenje pritiska. Napisacu utiske kad stigne.
 
Da, zanimljivo je da kasni, obično takvi uređaji žure.
Bez aplikacije ne može da se sinhronizuje vreme (ni vremenska prognoza, naravno). Nisi morao da je brišeš nego pozivaš po potrebi.
Verovatno može da se koristi i neka mnogo lakša (sam softver nudi kao predlog googlovu), verovatno i one ugrađene u sistem.
 
Koliko sam video i body i spoljna temperatura su dostupne jedino kao WF.
Povezao sam ga sa Huawei tabletom,sa Poco F1 neće verovatno zbog custom rom-a,prijavio da ima novi fw,pokrenuo apdejt i tu zakucao.Pustio ga da se isprazni baterija i normalno se upalio.Tako da više ne probavam apdejt :)

Sent from my KOB2-W09 using Tapatalk
 
Ja utopio Kumi. Nije mi legao, doduše, nije mi legao ni jedan sat do sada.
 
Imao sam zanimljiv događaj sa Kumijem juče :) Zapravo ne direktno sa njim, ali zbog njega
Prčkao sam nešto po onoj WearFit 2.0 aplikaciji pošto se apdejtovala nekoliko puta za poslednjih nedelju dana. Pa gledam sat, izbrojane korake i reko' ajd da resetujem brojač i keš.
Posle klika na "recet bracelet" koji je naravno odradio svoje, mali ASUS netbuk na stolu za kojim sam sedeo resetovao se takođe.
Naravno, najpre sam pomislio da je slučajnost. Međutim, nakon ponovnog pokretanja mališe, rekoh ajd' da probam opet - rezultovalo je ponovnim resetom netbuka kome se to nikada dotle nije desilo.
Istina, i mobilni i notebook su bili prikačeni na isti WiFi, ali pre mislim da je nešto do bluetooth protokola jer ASUS naravno ima BT čip. Iako njegov softver nije aktivan (ali uređaj nije disejblovan) verovatno prima neke osnovne signale.
 
Pozdrav, da ne bih otvarao novu temu, interesuje me koja je trenutno najbolja fitnes narukvica?
Sta predlazete? Prvi put kupujem, pa bih hteo da uzmem nesto bolje, tj kvalitetnije.
 
Evo malo lutam po netu, izgleda je 4-ka najprodavanija. A vidim ima i drugih marki, npr honor.
Jel si imao prethodne verzije, 4 i 5, da li ima nekih vrednih razlika?
 
Imao sam 3, 5 i sad 6. Svi rade normalno i dalje su tu (deca koriste)... Gledaj bolje odmah band 6 jer mala je razlika u ceni a svaki novi model ima novih funkcija i glupo je da kupuješ npr. band 4... Vidim da je sad baš dobra cena u Mi storu.
 
Imam ja Honor band 5. Lepo to radi, nemam zamerki. Nosio je kad vozim bajs uglavnom - dobiješ lep report sa sve pulsom u Huawei health aplikaciji. Huawei / Honor imaju dosta dobar sleep monitoring - pa sam je i za to koristio. Inače je preporuka da se instalira aplikacija sa Huawei store, naknadno sam i to uradio.

Inače sam ostao u okviru istog "ekosistema" pošto sam nedvano uzeo i Honor Watch GS Pro...
 
  • Like
Reagovanja: s5p
Nazad
Vrh Dno