Šta je novo?

Besplatan EON

Da se uverimo jos jednom da su "slepci", "prodana" gommna, samozivi egoistični 'tardi... sve dok nekim slucajem ne pobede i uspeju da odu na to Evropsko fudbalsko prvenstvo i tamo po obicaju sve zakakendisu... :d

Zbog ovog tv prenosa prvo treba zestoko napušiti FSS jer je prodao za saku dolara vise prava prenosa nekome ko nema ili nece imati nacionalnu pokirvenost.

Onda treba napušiti vladu sto ne donosi uredbu kojom bi se obavezali kupci prava na prenos da MORAJU omoguciti nacionalnu pokrivenost, dakle neki od tv kanala sto se emituju "u etru" da ima, kupi, dobije uz neku naknadu pravo emitovanja nekog sportskog takmicenja drzavnih selekcija, sportova za bilo koje spotrsko takmicenje gde sportista nasupa za nacionalni savez (kvalifikacije, prvenstva, olimpijade i sl.).
Ako se ne dogovore da vlasnik prava mora ustupiti barem jednoj nacionalnoj tv kuci (kanalu) za cenu ne vecu od 50% placene cene za prava, da emituje dogadjaj, pa neka nakupci tv prava razmisle hoce li ili nece dizati cenu do nebesa i hoce li ili nece uopste otkupljivati prava...

Ne zanima me sta trazi, zahteva, naredjuje FIFA, UEFA, OK i sl. vec hocu da se omoguci svim gradjanima Srbije (i Republike Srpske, to su za sada srpske zemlje, drzave) da gledaju prenose srpskih reprezentacija i takmicenja nacionalnih selekcija u svim sportovima, ako ima interesovanja i u boćanju i pikadu...
Dodaj na te zahteve da UM ima nacionalnu frekvenciju za N1/Nova S i rešio si problem. Svi će da gledaju utakmice. ;)
 
Ili jednostavno platis pa gledas. Sve se slazem ali promene nema. Zato placam Eon i Supernovu i imam sve. Ne boli me glava. Kome je mnogo da placa dve kablovske, sad barem ima raznih mogucnosti za sitne novce gledari zilion kanala.
 
U Velikoj Britaniji Sky Sports, koji je ekskluzivni vlasnik prava prenosa baraža Srbija-Škotska, dozvolio da se utakmica emituje na besplatnim kanalima zbog ogromnog interesovanja javnosti:
https://sport-onthebox.com/2020/11/...le-free-to-air/amp/?__twitter_impression=true

Besplatni kanali u okviru Sky pretplate, ako nemaš Sky pretplatu nemaš ni te kanale
Nova S je svakako u SBB osnovnom paketu, pa svako može da je ima ko ima bilo kakvu pretplatu na SBB
 
Kako je prica o besplatnom EON-u pocela bas radi utakmica, da ja prijavim da sa mts optike mogu da gledam trenuto preko prijateljevog EON naloga na firefoxu i Operi (Edge ne probah) Nova S, bitno mi je da utakmica ostane gledljiva sa mts neta...
Da lije SBB pustio ili je MTS dozvolio bas me briga dok utakmice ne prodje...
Jutros nije moglo s telefona, sad radi eon aplikacija i sa telefona preko wifi konekcije na mts optici.

Nego da li se EON sa telefona moze cast-ovati na tv (LG iz 2019)?

Kako radi u operi vpn, da li bi on omogucio gledanje iz Opere da nisu omogucili ?
 
Kako je prica o besplatnom EON-u pocela bas radi utakmica, da ja prijavim da sa mts optike mogu da gledam trenuto preko prijateljevog EON naloga na firefoxu i Operi (Edge ne probah) Nova S, bitno mi je da utakmica ostane gledljiva sa mts neta...
Da lije SBB pustio ili je MTS dozvolio bas me briga dok utakmice ne prodje...
Jutros nije moglo s telefona, sad radi eon aplikacija i sa telefona preko wifi konekcije na mts optici.

Nego da li se EON sa telefona moze cast-ovati na tv (LG iz 2019)?

Kako radi u operi vpn, da li bi on omogucio gledanje iz Opere da nisu omogucili ?

Ako je to totalov nalog, to uvek radi, i uvek je i radilo
Kablovski nalog ne radi
 
Radilo malo pa iskljucili opet.
Moze biti da sam ja to malo prijavio, neko procito, pa javio da iskljuce, izvin'te...
Evo gledam utakmicu preko prijateljevog eon naloga za telefone i kompjutere sa mts sim mobilnog neta, radi tu ako ne radi na mts optici.
 
Nazad
Vrh Dno