Šta je novo?

Besplatan EON

a to se radi kako?

Uđeš u podešavanja nađeš aplikacije otvoriš nađeš eon i tu imaš opcije da deinstaliraš prinudno zaustaviš aplikaciju,onda imaš da obrišeš cesh i da obrišeš podatke ti to izabereš i to kad potvrdiš da si siguran to ti izbrše sva podešavanja aplikacije i logovanje,posle možeš još da odradiš prinudno zaustavljanje nema potrebe za deinstalacijom aplikacij i za factory reset tv-a.Sledeći put kad budeš opet hteo da koristiš izaći će ti novi kod koji unosiš na mojeon.rs portalu i ponovo aktiviraš uređaj.
 
@jok: Pretpostavljaš da je u pitanju TV sa Android (TV) OS. Ako izuzmemo Fox, Vox, Vivax, Tesla kršine za ostatak kupaca Android OS baš i nije naročito zastupljen. Većina koja ne kupuje apsolutne krševe kupi LG ili Samsung TV, zar ne?
 
Manjina sa skupljim kartama kupi Sony ili Philips pa uživa u blagodetima Android TV-a.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Kako se gasi, deinstalira, izloguje, sta god sa LG smart koji nije android vec ima ovaj LG os?
Jel se nesto moze/treba uraditi iz eon aplikacije na tv ili se nakako (kako) mora deinstalirati eon?
 
Iz EON aplikacije idi na točkić (podešavanja), pa sistem, naći ćeš
 
  • Like
Reagovanja: M J
Uđeš u podešavanja nađeš aplikacije otvoriš nađeš eon i tu imaš opcije da deinstaliraš prinudno zaustaviš aplikaciju,onda imaš da obrišeš cesh i da obrišeš podatke ti to izabereš i to kad potvrdiš da si siguran to ti izbrše sva podešavanja aplikacije i logovanje,posle možeš još da odradiš prinudno zaustavljanje nema potrebe za deinstalacijom aplikacij i za factory reset tv-a.Sledeći put kad budeš opet hteo da koristiš izaći će ti novi kod koji unosiš na mojeon.rs portalu i ponovo aktiviraš uređaj.

Pričaš o androidu
Ja pričam o webosu i tizenu
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ne znam koliko se tice teme ali evo jedan primer koliko je Telekom spreman daleko da ide.
Citam na jednom BiH forumu da je mtel u BiH od juce blokirao pristup EON-u, nemoguce pristupiti bez VPN, i to bas ovih dana kada je i Telemach tamo pustio free EON. Oni su dali 11 hiljada besplatnih i to se popunilo za par sati. Ocigledno je najvise mtel korisnika pa se ovi uplasili da ne bi neko slucajno presao na EON.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Evo i veceras lepo radi eon, gleda se utakmica, dok se igra wot... :d
 
Ne znam koliko se tice teme ali evo jedan primer koliko je Telekom spreman daleko da ide.
Citam na jednom BiH forumu da je mtel u BiH od juce blokirao pristup EON-u, nemoguce pristupiti bez VPN, i to bas ovih dana kada je i Telemach tamo pustio free EON. Oni su dali 11 hiljada besplatnih i to se popunilo za par sati. Ocigledno je najvise mtel korisnika pa se ovi uplasili da ne bi neko slucajno presao na EON.
Nisam siguran da znaš da eon van mreže radi samo u našoj zemlji?
Eon u mreži radi samo u matičnoj mreži, to ograničenje je do njih i ni do koga drugog.


Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: M J
Nisam siguran da znaš da eon van mreže radi samo u našoj zemlji?
Eon u mreži radi samo u matičnoj mreži, to ograničenje je do njih i ni do koga drugog.


Sent from my Mi A3 using Tapatalk


Imaš i u Bosni,Crnoj Gori i Sloveniji isto eon i u mreži i van mreže preko Telemacha i Totala koji isto deo UM ko i SBB.Plus imaš EON za ceo svet koji idu uz NETTVplus i total za inostransvo.
https://telemach.ba/jedino-preko-mt...ogli-da-gledaju-besplatno-reprezentaciju-bih/
 
Znam da imaju, ali ta ogranicenja regionalna oni sami postavljaju.

Nisam probao u bosni ali sam nosio svoj box na razna mesta i nigde nije radio moj eon van mreze osim u srbiji gde ga inace koristim u supernova mrezi bez problema.
 
Poslednja izmena:
To je druga stvar. Ovo blokiranje je postavio mtel na svojoj mrezi, svesno sabotirajuci pristup.
Telemach se i oglasio povodom toga. Ta dva dana se EON-u preko mtel interneta nije moglo pristupiti uopste, samo je izbacivalo serversku gresku pri pokretanju aplikacije.
 
Poslednja izmena:
Pre isteka se izlogovati iz eon app na tv-u
Da ne bi morao da padne factory reset tv-a ako biste hteli u budućnosti ponovo da aktivirate EON
Evo sad sam proverio i nudi mi aktivacioni kod a nisam se izlogovao, tako da ne mora factory reset. Web OS .

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Odlično. Onda su to ispravili
Pre nije moglo
 
Jel su vas zvali iz SBBa?
Mene pre neki dan, traže Peru Perića, reko pogrešan broj, a tako neko levo ime sam koristio.

Послато са Le X820 помоћу Тапатока
 
Zasto su te zvali, u vezi cega?
 
Verovatno se registrovao dok je bio onaj "FREE TRIAL" zbog fudbalske utakmice, pa sad kad je isteklo, zovu Vas i nadaju se da ćete se priključiti ekipi "Van mreže" ako Vam se dopao njihov "EON" servis. :d
 
Nema nekog pomena za eon kodove da se moze sutrasnja utakmica gledati, kao sto bi prosli mesec za proslu utakmicu?
 
Zašto bi kod nas dali besplatno kad moze sbb da naplati po 500 dinara da ko hoce odgleda meč

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Imam SBB najjaci paket al ne vidim zasto bi iko gledao ove nase slepce. Pre cu pustiti reprizu neke premierligaske utakmice

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Da se uverimo jos jednom da su "slepci", "prodana" gommna, samozivi egoistični 'tardi... sve dok nekim slucajem ne pobede i uspeju da odu na to Evropsko fudbalsko prvenstvo i tamo po obicaju sve zakakendisu... :d

Zbog ovog tv prenosa prvo treba zestoko napušiti FSS jer je prodao za saku dolara vise prava prenosa nekome ko nema ili nece imati nacionalnu pokirvenost.

Onda treba napušiti vladu sto ne donosi uredbu kojom bi se obavezali kupci prava na prenos da MORAJU omoguciti nacionalnu pokrivenost, dakle neki od tv kanala sto se emituju "u etru" da ima, kupi, dobije uz neku naknadu pravo emitovanja nekog sportskog takmicenja drzavnih selekcija, sportova za bilo koje spotrsko takmicenje gde sportista nasupa za nacionalni savez (kvalifikacije, prvenstva, olimpijade i sl.).
Ako se ne dogovore da vlasnik prava mora ustupiti barem jednoj nacionalnoj tv kuci (kanalu) za cenu ne vecu od 50% placene cene za prava, da emituje dogadjaj, pa neka nakupci tv prava razmisle hoce li ili nece dizati cenu do nebesa i hoce li ili nece uopste otkupljivati prava...

Ne zanima me sta trazi, zahteva, naredjuje FIFA, UEFA, OK i sl. vec hocu da se omoguci svim gradjanima Srbije (i Republike Srpske, to su za sada srpske zemlje, drzave) da gledaju prenose srpskih reprezentacija i takmicenja nacionalnih selekcija u svim sportovima, ako ima interesovanja i u boćanju i pikadu...
 
Kakve veze ima FSS sa pravima na prenos mečeva iz nadležnosti UEFA?

Kako Vlada može da reguliše kome će UEFA da proda nešto što je u vlasništu UEFA-e?
 
Uefa i FIFA im rekla (FSS-u), trazila, zahtevala da se prava daju najboljem ponuđaču (ko najvise plati) i kupi UM za nesto malo vise para od rts-a prenose kvalifikacija, prvenstava itd u fudbalu pa sad VIŠE OD POLA srba, odnosno građana ove države ne moze da gleda normalno na tv prenose...
FSS je nosilac prava valjda za nasu reprezentaciju.
Kakva je popularnost fudbala, kako se u narodu kotira srpski fudbal, kakvo ima narod misljenje o reprezentaciji o fss itd. pa lose.
Mozda je i bolje da ih ne gledamo...
 
Nazad
Vrh Dno