Šta je novo?

Besplatan EON

jok

Cenjen
Učlanjen(a)
29.10.2017
Poruke
1,506
Poena
110
Vest je sbb ali je namenjena korisnicima kod drugih operatera pa da ne bi u ponavljo istu vest kod svih nova tema.Gledajte besplatno na EONu Norveška – Srbija 8.10. i Srbija – Mađarska 11.10+od 8.10. do 11.10. pa do kraja dana mogu se gledati i ostali kanali iz EON Sport + Porodični paketa.A pošto ima ograničemja od kad su prijave i broj besplatnih naloga mislim da je ovako praktičnije da se sazna za tu mogućnost.
https://sr.eon.tv/srbija/

Meni deluje ko post za ovde ali ako administracija ovo smatra ne dozvoljenim postom neka briše.
 
Poslednja izmena:
treba biti brz, pošto samo 30k prijavljenih dobija
 
  • Like
Reagovanja: M J
Nekolika glupa pitanja...
A gde i kako se prijavljuje?
Telefonom, emailom, klikom na neki link, dugme i sl na sajtu?
Treba li nesto ispuniti, neki formular...?
Moze li se gledati sa mts optike?

Jesam li zaboravio postaviti jos neko glupo pitanje?
 
Poslednja izmena:
Pa klikom na link u prvom postu, još uvek nisu otvorene prijave, verovatno treba popuniti neki formular(regisrovati se)... I može da se gleda drugih provajdera... Klikni na link i pročitaj.
 
Koliko sam ja sinoc cuo to vazi od cetvrtka pa 4 dana.
Znaci ne moze jos prijava.
 
Tako je
Ima na sajtu i odbrojavanje do početka prijave
 
Jeste uspeli?
Ja jesam dobio kod ALI kad pokusam da se ulogujem preko eon.tv nece da otvori stranicu, u stvari sve mi belo... :(
Mozda puste kasnije ALI ipak pre utakmice... hmmm :trust:
 
Meni neće da pošalje lozinku. Kliknuo i vrti se onaj krug i ništa se ne dešava.
 
ali ovo je ona ista forma kao za 7 dana eon trial gde traze i mob, samo losija jer ova daje 3 dana ili koliko vec. a ljudi pohrlili puko im sajt lol
 
Aktiviran eon na "pametnom" LG televizoru... moci ce se "gledati" tv i pratiti utiakmica dok igram WOT. :d

Evo proradila i aktivacija za gledanje sa kompa...
 
Poslednja izmena:
Loguje se na eon.tv
 

Prilozi

  • Screenshot_2020-10-08 Pregled paketa Moj EON.png
    Screenshot_2020-10-08 Pregled paketa Moj EON.png
    43.2 KB · Pregleda: 213
Poslednja izmena:
...i koliko se placa mesecno EON ovaj sportski paket ovih 30 kanala koji su pusteni besplatno od 8 do 11tog za gledanje preko kompa? hvala
 
Da li je moguće aktivirati tv preko koda, Samsung tv je u pitanju. Na nalogu nigde ne vidim opciju upisivanja koda.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@ozazi: Ako ti Šljamsung SmartTV ima Tizen OS (a ne onaj matori OS koji je Šljamsung koristio do pre X godina) onda postoji Eon app za to, instaliraš sa te prodavnice / app store koju imaš na TV-u.

I ako je u pitanju ovaj trial/besplatan nalog (a ne "pozajmica" naloga od nekoga) onda na tom mojeon.rs portalu nakon logovanja sa podacima koje si birao pri registraciji naloga imaš ovo:

MojEon.png
 
Odlično, to je to. :)
Instalirao sam app već danas, samo nisam znao gde da ubacim kod. Aktivirao sam, samo imam problem sto sam u inostranstvu, pa mi ne da da gledam bez VPN-a na tv-u, ali preko kompa radi.
Hvala još jednom!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li imate problem sa seckanjem slike?
Morao sam da spustim na niži kvalitet slike da bih mogao da gledam.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Odgledali smo utakmicu sinoc, ova besplatna eon aplikacija radi do kraja 10.10.'20 a sledeca utakmica protiv Škota je u ponedeljak 12.10.'20.
Kako gledati TU utkamicu od kuce na tv ili kompu?
 
Aktivirati porodicni + sport paket koji je ova 3 dana free

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Pre isteka se izlogovati iz eon app na tv-u
Da ne bi morao da padne factory reset tv-a ako biste hteli u budućnosti ponovo da aktivirate EON
 
Mislim da će zbog važnosti utakmice omogućiti besplatan pristup i u novembru.
 
@renne Brisanje aplikacije i ponovna instalacija ne bi bilo dovoljno?
 
Ne, nije dovoljno
 
Pre isteka se izlogovati iz eon app na tv-u
Da ne bi morao da padne factory reset tv-a ako biste hteli u budućnosti ponovo da aktivirate EON

Kakav crni factory reset tv-a i da se ne izloguje u podešavanjima nađe među aplikacijama eon i samo izbriše podatke.
 
Bilo kako bilo hvala im na free odgledanoj utakmici.
Ali za ovakvu uslugu morate imati bas dobar net posto je seckalo i smanjivalo kvalitet tokom celog meca.

Mogu misliti kako bi bilo da aktiviram na 2 tva
 
Nazad
Vrh Dno