Šta je novo?

Hitno! Moram da kupim hdd do kraja dana, detalji u poruci!

xWoLf

Čuven
Učlanjen(a)
08.10.2002
Poruke
2,245
Poena
690
Moja oprema  
Pristup internetu
  1. ADSL
Toshiba 6TB 3.5" SATA III 128MB 7.200rpm HD WD260UZSVA P300 series

Ne mora model od 7200rpm može i onaj od 5400 samo da može da se kupi danas...

Rezervisao sam dotični hdd kod "monitor system" i verovatno im je u radnji. Medjutim desio im se maler (nema struje u celoj ulici) i radnja je zatvorena... poznaje li neko ljude iz te firme da im kaze da mi se jave na 062404540 ili da mi ostavi telefon na koji ce se sigurno neko javiti pa da vidim možemo li da se dogovorimo.
Ja nisam iz BG ali sam danas tu gradu do 18:30

Još bolja varijanta je da mi se javi neko od vas ostalih ili da me spoji sa nekim ko ima taj hdd...
Znači ideja je da taj hard kupim po nekoj pristojnoj ceni sličnoj onoj u "monitor system" ili malo većoj do večeras.

POMAGAJTE!
 
Hvala pokušaću ali uzmi u obzir da je subota a ja sam vec zvao sve sa itsvet i prve 2 strane sa google pretrage...
Ishod je da ili ne rade subotom ili se niko ne javlja ili nemaju na stanju ali mogu da poruce..

Ja se nadam tj. Voleo bih da se neko javi i kaže imam košta toliko i da se vidimo negde da istrgujemo.. imam novac volju i jos malo vremena ali nemam hdd


 
Hmmm, kupio sam K...c danas. Niko se nije javio... Obrisaću ovaj post najverovatnije sutra pošto je izgubio svrhu! :(
 

Zaboravio sam da ti napomenem, to što si ti linkovao kao 7200 verzija nije p300 već x300... To nije samo 7200rpm verzija (koja postoji i kao p300 model, ako ne lažu sajtovi po netu) to je pojačan i nabudžen hdd za gejmere, nešto kao black edition kod WD, taj fazon... Meni je sasvim ok i 5400rpm ako je jeftinija i lakše se nalazi. Namena HDD u mom slučaju je da čuva filmove i stoji u fioci a ne da "drnda" non stop fajlove od igrica i zahtevnih aplikacija :)
 
Koliko ja znam verzija od 7200rpm-a postoji samo za modele zakljucno sa 3TB, sve preko toga je na 5400rpm-a.
 
Koliko ja znam verzija od 7200rpm-a postoji samo za modele zakljucno sa 3TB, sve preko toga je na 5400rpm-a.

iz nekog razloga su prestali da forsiraju broj obrtaja, verovatno su videli da ne utiče previše na performanse kad je tolika gustina podataka i broj ploča u pitanju. plus što se hardovi na 5400rpm mnogo manje greju i troše manje struje :)
 
Nazad
Vrh Dno