Šta je novo?

Gde kupiti kuciste be quiet! Dark Base 700

PRO>KOMP.<

Cenjen
Učlanjen(a)
17.08.2010
Poruke
112
Poena
169
Gde kupiti kuciste be quiet! Dark Base 700

Ja sam kod nas jedino naso u viphouse, i 1 oglas na kp. Mislim da je u viphouse dosta skupo da li znate gde moze da se kupi kod nas po nekoj normalnoj ceni, bilo je u winwinu ali pise da vise nemaju...


Hvala unapred!


Edit:

Za sad sam ovo iskopao:

VIPHouse: 25900din + postarina se placa posto je preko 10kg, na sajtu pise da je 13.5kg kuciste
KP Madjari: 24700din + postarina

Razlika je 1200din... isto se ceka 2-3dana.

Ako neko ima preporuku gde bih mogao jos jeftinije da nadjem dobrodosla je!
 
Poslednja izmena:
kako mislis da nadjes jeftinije od madjara koji svercuju robu? mislis da mozes negde da nadjes za 15000din?
 
Sve jedno kako, mozda neki svercer ima jos bolju cenu ili sta god. Realno ovo gore sto sam naso razlika je vrlo mala tako da i da kazemo ako svercuje opet uzima dobru paru u dzep tako da nije bas nesto povoljnija cena... U winwin pise 20999din, sto je itekako manje od madjara ali pise da nema na stanju :(...
 
Kakve veze ima koliko švercer uzima u džep sa time da li je cena adekvatna ili ne????
Cena je takva kakva je i formirana na osnovu ponude i tražnje.
Ta cena u WinWin-u nema veze sa mozgom zato što nemaju robu na stanju, tako da može da piše šta god.

Imam sličan slučaj gde mi pametnjaković upoređuje cenu robe koju prodajem sa cenom u radnji koja tu robu nema.
Rekao sam mu da ode i da je kupi tamo, ako je kod mene skupo.

Dakle, kao što si i sam napisao.
Kućište se prodaje na dva mesta, cene su približno iste, garancija na kućište mislim da nema nikakvog uticaja.
Kažeš da je cena visoka? Ok, pogledaš neko drugo i kupiš neko jeftinije.
Ako misliš da će neko za tebe da zivka "mađare" i traži nekoga ko bi to poručio za manje pare.....svaka čast, samo napred.
 
bq.jpg

Da je situacija normalna - cena kod "madjara" bi bila oko 20.000



@ PRO>KOMP.<

Sta to kuciste poseduje da opravdava cenu od 200€ ???
 
@RingeRaja
Druze nije ti ovo rijaliti da pravis budalu od sebe ako nemas sta pametno da kazes nemoj ni da djubris temu. Niko te ne tera da ides i da zivkas madjare. Pod forum je GDE KUPITI a ja sam pitao da li neko zna jos neko mesto koje bih mogao da proverim. Posto vidim da si ocigledno zalutao.
 
Pogledajte prilog 290613

Da je situacija normalna - cena kod "madjara" bi bila oko 20.000



@ PRO>KOMP.<

Sta to kuciste poseduje da opravdava cenu od 200€ ???

Upravo to pricam, al uvek se nadje neki klinac da se pravi pametan.

Pre svega tisina posto mi kompjuter radi 24/7, onda mi se svidja kako su odradili filtere za prasinu, unutra 2 mesta po 360mm za radijatore. Planiram jedan 360mm da postavim i na sve to dizajn po mom ukusu perfektan. Gledao sam i Fractal Design Define 7 ali nekako mi ne ide a nije mnogo jeftinije tako da sam odustao od njega ovo mi je bas ono sto sam trazio.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno