Šta je novo?

P40/P40Pro/P30 Pro

pedja9

Cenjen
Učlanjen(a)
19.12.2010
Poruke
339
Poena
180
Pozdrav ljudi. Pisao sam ja u temi o ovim telefonima malo ali sam dobio upozerenja da ne smem tamo pisati o tome sta da kupim vec ovde.
Pitao sam sta mislite sta je bolja kupovina trenutno,a najverovatnije da cu uzimati nesto do NG kad jos malo sidju cene.

Znaci Huawei je u opticaju zbog po meni najjace kamere na trzistu, a to mi je i najbitnije, pored dizajna telefona.
Zanima me koji ima najbolju kameru od ovih itd?

P30Pro vec ima dobru cenu od 500€ sto mi odgovara i cujem da je dobra kamera,e sad to je vec malo stariji telefon pa ne bih da uzmem da posle godinu dana bude zastareo skroz.

P40Pro ima jaku cenu sad ali kapiram da ce pasti za jos 100-njak € za 3-4 meseca na KP, kod njega mi se ne svidja ovaj cudan i velik notch ali je dobro sto ekran skoro 90% pokriva ovu prednju stranu za razliku od p30pro. I vidim da se taj notch moze resiti nekim wallpaperima da se ni ne vidi toliko.

Mozda vi imate i bolje resenje od ovih za 500€
 
Razmisli i o Mate 30 pro
Fantastičan tel.
Ako ti nisu jako bitni Google servisi najbolja opcija.
Ako su ti ipak bitni onda P30 pro

Sent from my LIO-L29 using Tapatalk
 
Možda lupam, ali mislim da je Mate 30 Pro downgrade u odnosu na P30 Pro. U kamera segmentu naravno. Nema telephoto kameru sa 5x optičkim zumom. Isto važi i za P40.
 
Običan P40 ne. E sad, ako ti ne smeta nedostatak gugl servisa idi na P40 Pro, a ako ne možeš bez gugla, onda ti ostaje samo P30 Pro.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
A generalno kakva je kamera na P30Pro i P40Pro ima li nekih ogromnih razlika ili je u sustini ista kamera?

Ovo za google servise iskreno mislim da mi 1% nece faliti, ali opet mozda kad uzmem telefon skontam da mi ipak nesto treba od toga..

I iz iskustva kako procenjujete cenu koja je sad 650€ na KP za P40P, za nekih 3-4 meseca, može li to jos pasti?
 
Ako ti ne trebaju google servisi, a hoćeš nov fon, isplati se uzeti P40 Pro pre nego P30 Pro. Cena P40 serije je relativno niska, baš zbog nedostatka google servisa, i nikad manja je razlika između dve generacije fonova. A tih 100-150 eu razlike opravdava brži čipset i 5g podrška.
 
To sigurno. Pogotovo zoom. Nekad stvarno može da znači. Ja ove godine bio na moru. Išao na neko krstarenje. Moj P20 Pro ima 3x optički zoom. Veruj mi da sam poželeo da u ruci imam P30 Pro.
 
Pozdrav ljudi. Pisao sam ja u temi o ovim telefonima malo ali sam dobio upozerenja da ne smem tamo pisati o tome sta da kupim vec ovde.
Pitao sam sta mislite sta je bolja kupovina trenutno,a najverovatnije da cu uzimati nesto do NG kad jos malo sidju cene.

Znaci Huawei je u opticaju zbog po meni najjace kamere na trzistu, a to mi je i najbitnije, pored dizajna telefona.
Zanima me koji ima najbolju kameru od ovih itd?

P30Pro vec ima dobru cenu od 500€ sto mi odgovara i cujem da je dobra kamera,e sad to je vec malo stariji telefon pa ne bih da uzmem da posle godinu dana bude zastareo skroz.

P40Pro ima jaku cenu sad ali kapiram da ce pasti za jos 100-njak € za 3-4 meseca na KP, kod njega mi se ne svidja ovaj cudan i velik notch ali je dobro sto ekran skoro 90% pokriva ovu prednju stranu za razliku od p30pro. I vidim da se taj notch moze resiti nekim wallpaperima da se ni ne vidi toliko.

Mozda vi imate i bolje resenje od ovih za 500€

P30 pro je sasvim ok izbor.
 
Nazad
Vrh Dno