Šta je novo?

Google maps - ne vidi mi se lokal ni posle verifikacije od strane Googola

blue

Čuven
Učlanjen(a)
12.03.2002
Poruke
2,873
Poena
785
Moja oprema  
Laptop
HP 250 G7
Tablet
Realme Pad
Mobilni telefon
Huawei P30 Pro 6/128
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Imam PC/Sony igraonicu. Odradio sve preko google my bussines (još 2016), dobio kod za verifikaciju, izvršio istu i dalje se ne vidi. Vidi se na pretrazi, ali kad se zumira mapa, objekat kao de ne postoji. Ne znam šta dalje. Ima li neko ideju?
 
Mislim da se neće videti sve dok ne postane "popularna", tj. dok ljudi ne krenu da se čekiraju i ostavljaju ocene i komentare.

Daj naziv i adresu da ja probam :) Taman ću da ti ostavim ocenu i komentar.
 
Ne verujem da je do toga. Vide se tek otvorene lokacije bez recenzija.

Kucaj na google maps "Igraonica Baralic" u Velikom Gradištu. Imam već podosta recenzija. Mislim, radim od 2007. Od 2016. sam na Google maps. Ne kapiram.
 
Poslednja izmena:
Aha, kapiram, evo sad sam pogledao, i kod mene te nema, dok ima neko čišćenje pored koje nema ni ocene ni reviewe, čudno...

Ostavio sam ti 5* usput [emoji56]
 
To Vam pričam. Možda ima neke veze sa registrom preduzeća u APR? Jer se tamo vodim kao udruženje građana - klub ljubitelja video igara. Mada ne verujem da oni imaju veze sa Google-om. U svakom slučaju hvala za ocenu.
 
Kad se klikne na tvoju radnju izlaze slike sa leve strane i adresa.
Alu ne vidi se kompleta naziv firme kad se predje misem preko lokacije.

Dao sam ti i ja ocenu.
 
Poslednja izmena:
I ja imam slican problem,a vec kad smo komsije,da se pomognemo.."krsmanovici",obrada ribe, pa ako neko hoce,nek oceni i da recenziju,unapred hvala.

Послато са SM-G980F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Na google.com te ima a na google.rs te nema.
Ne umem da kažem zašto i kako da rešiš :)

Edit: print screen
1.jpg
2.jpg
 
Poslednja izmena:
A pa to je problem, svaka cast.

Ja ga nasao iz prve, a meni je po defaultu google.com
Znaci ima ga full predstavljenog, meni je delovalo da nije kompletno, al znaci ipak jeste.
 
Tebe druze na guglu nema :)
Kako nema?
184dffcec0a208e16725f58d9793be5a.jpg
9d9ba1c0e5873ca4553b462960cc6404.jpg


Послато са SM-G980F помоћу Тапатока
 
Ali kad se koristi google maps (bilo komp, bilo fon), zumiraš moj reon, i ne vidi se moj lokal. Vidiš ga samo ako izvršiš pretragu.

Hvala svima na ocenama, dobih 5 ocena za 24 sata. Imaću full reputaciju i dalje ću biti nevidljiv:)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno