Šta je novo?

IPTV - Ponuda i Potraznja Adresa (linkovi do prodavaca)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

jok

Cenjen
Učlanjen(a)
29.10.2017
Poruke
1,506
Poena
100
Da se ne bi zagubili a često se traži nova tema za adrese sajtova gde se mogu uzeti Iptv liste.
Ovde dodavati kontakte prodavaca i pitati za kontakt istih.
Neka ovo bude deo gde u svakom momentu može da se pronađe kontakt da ni je zatrpan gomilom drugih postova.
Ko je voljan može i neki svoj lični utisak da napiše ili da napravi video ili screenshot i sa slikama da dočara rad istih.
Za administraciju ako nije dozvoljeno vi brišite.

 
Poslednja izmena:
Nop, nije king boxov jer je drugaciji domet tj ipro.tv.
Lista jeste identicna ali domen ne.

Sent from my CPH1951 using Tapatalk
 
Onda ispada da je clientbox Kingov reseller domen.

Sent from my CPH1951 using Tapatalk
 
Da li je neko uzimao skoro neki od ovih?
Ja sam kontaktirao gotit i maxtv.
 
Da li je velika razlika između gotit/maxHD/king? Da li svi imaju srpske HBO/SK i skyF1?
 
U principu sve ti je to slicno, za F1 nemam pojma ne pratim formulu, sto se tice domacih HBO bi trebalo da imaju svi.

Za Sport valjda MaxHD ima samo tri SK, KingBox ima svih 10, Gotit dal' valjda 6, sta znam kad bih birao mozda bih najpre KingBox ali ne mora da znaci da sam u pravu.
 
Za Gotit mogu da potvrdim da ima sve od navedenog. Takođe, ponuda 4k kanala se redovno uvećava.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Gotit ima sve SK kanale, od 0 do 10
 
Uzimao sam test Maxhd,nije los.
Gladiator u testu nema ex-yu kanale.
Gotit ne daje test za sad.
Ipsmarters je za sad najbolji.
 
@amdpower,
možeš li, molim te malo pojasniti po čemu je IT smarters najbolji? Meni MaxHD ovih dana više ne radi nego što radi pa reko` da možda uzmem nešto drugo...
 
335 ex-yu kanala,ima nekih i hd,uglavnom nema problema s kanalima,tipa nema slike,tona...uzmes test i vidis.
 
Uzeo na test jednu listu. U pitanju je bestbuyiptv. Pretplata je na godinu dana sa opcijama sa ili bez xxx, 1-3 uredjaja. Nije skupo. E sada vecina kanala su ok, mislim prvenstveno na strane. Mi smo u yugoslavia, kvalitet kao na ostalim listama, kao gotit npr. Poneki kanal zabaferuje, ima sve arene, nova sport, sk 1-3 srb, sk 1-10 hr. Kvalitet nasih sportskih kanala onako nisam zadovoljan. Ali sta ocekivati za ovako jeftinu listu. Jos jedna mana kanali nisu bas lepo grupisani moze to mnogo bolje. Ima i vod. Veliki plus je lista xxx kanala ima oko 200 (nisam do sada video listu sa toliko xxx kanala) plus ima dosta xxx vod. Za 1670 din za jedan i 2055 din za tri uredjaja mislim da nije losa kupovina. Mozete uzeti test odmah na chatu na linku ispod.

https://a.aliexpress.com/_mrL1wOp


Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Uzeo na test jednu listu. U pitanju je bestbuyiptv. Pretplata je na godinu dana sa opcijama sa ili bez xxx, 1-3 uredjaja. Nije skupo. E sada vecina kanala su ok, mislim prvenstveno na strane. Mi smo u yugoslavia, kvalitet kao na ostalim listama, kao gotit npr. Poneki kanal zabaferuje, ima sve arene, nova sport, sk 1-3 srb, sk 1-10 hr. Kvalitet nasih sportskih kanala onako nisam zadovoljan. Ali sta ocekivati za ovako jeftinu listu. Jos jedna mana kanali nisu bas lepo grupisani moze to mnogo bolje. Ima i vod. Veliki plus je lista xxx kanala ima oko 200 (nisam do sada video listu sa toliko xxx kanala) plus ima dosta xxx vod. Za 1670 din za jedan i 2055 din za tri uredjaja mislim da nije losa kupovina. Mozete uzeti test odmah na chatu na linku ispod.

https://a.aliexpress.com/_mrL1wOp


Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
Ja upravo uzeo na godinu dana. Prilikom narudzbine promeniti svoju adresu (zemlju) na Portugal da bi narudzbina prosla.

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno