Šta je novo?

PC PRACTIC ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Milos88

Cenjen
Učlanjen(a)
15.11.2010
Poruke
123
Poena
180
Da li neko ima iskustva sa kupovinom u ovoj radnji ? Radi se o kupovini Monitora AOC Q3279VWFD8 , trenutno ga ima samo u toj radnji u celoj Srbiji .. AKo bi neko ko ima iskusva mogao da napise sta o ovome? hvala
 
Cudno mi da ih na eponudi ima na brdo mesta a da ih zapravo nema nigde.. Na CT sajtu cak pise da ga ima u Uscu i u Delta City-u..

Ja nisam narucivao nista kod njih zato sto ne verujem u isporuku kurira za ovolike monitore. Kutije su ogromne, monitori su osetljivi a oni kao da prevoze krompire. Znam da BC group ima svoju dostavu posto su mi isporucivali tv vec..

Si proveravao kod madjara? Meni je pre neki dan prodavac licno dostavio CQ32G1, jeste da sam cekao 10ak dana dok ga nije doneo, ali za razliku u ceni mi je to podnosljivo :)

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Bilo je povuci potegni sa njima prilikom isporuke preordera Honor laptopa. Prvo su povećali cenu 3000 rsd, ja vratio paket, pa su poslali pogrešnu boju...
Bez preporuke.
 
Cudno mi da ih na eponudi ima na brdo mesta a da ih zapravo nema nigde.. Na CT sajtu cak pise da ga ima u Uscu i u Delta City-u..

Ja nisam narucivao nista kod njih zato sto ne verujem u isporuku kurira za ovolike monitore. Kutije su ogromne, monitori su osetljivi a oni kao da prevoze krompire. Znam da BC group ima svoju dostavu posto su mi isporucivali tv vec..

Si proveravao kod madjara? Meni je pre neki dan prodavac licno dostavio CQ32G1, jeste da sam cekao 10ak dana dok ga nije doneo, ali za razliku u ceni mi je to podnosljivo

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Veruj mi druze, It svet i ePonuda ,barem 8 radnji ima koje ga navodno imaju ,ali kad sam zvao ,nemaju ga.. Drugo ni cene im nisu stabilne ,do skoro je bilo i za oko 26 000 RSD a sad su najjeftiniji 27 800RSD pa navise..Nisam gledao kod Madjara iz razloga sto sam hteo da kupim online jer mi je tako lakse da vratim a ako zapadne neki defent fabricki ili nesto drugo... Tebi kod Madjara super stiglo sve ?
 
Bilo je povuci potegni sa njima prilikom isporuke preordera Honor laptopa. Prvo su povećali cenu 3000 rsd, ja vratio paket, pa su poslali pogrešnu boju...
Bez preporuke.

Zato i pitam, nisu nesto ekstremno poznati za sigurnu kupovinu.. mislim ubise se oni da deluje sve profesionalno,ali opet...
 
Poručio sam skoro miša preko njih, dobio ga bez problema sutradan. Posle 20-ak dana sam dobio i račun na kućnu adresu. Nisam imao loše iskustvo.
 
Veruj mi druze, It svet i ePonuda ,barem 8 radnji ima koje ga navodno imaju ,ali kad sam zvao ,nemaju ga.. Drugo ni cene im nisu stabilne ,do skoro je bilo i za oko 26 000 RSD a sad su najjeftiniji 27 800RSD pa navise..Nisam gledao kod Madjara iz razloga sto sam hteo da kupim online jer mi je tako lakse da vratim a ako zapadne neki defent fabricki ili nesto drugo... Tebi kod Madjara super stiglo sve ?
Pa ako stigne neki defekt svi poznati KP prodavci ce reagovati, njima ni iz dzepa ni u dzep realno a reputaciju moraju da zadrze..

Sve je okej za sada, nemam neke bitne zamerke, izgleda da sam imao srce i sa panel lutrijom pa nema nekih deformiteta. Covek mi doneo monitor ispred zgrade i dobio sam pisani garantni list (ako to ima nekog efekta). :)

Doduse, bio sam spreman da se pomirim sa time da panel ima deformitete, jer mozes da menjas 10 komada pa da ni jedan ne valja, a da se ne lazemo i ovi veliki prodavci ce te vrteti ako hoces da ih menjas. Imas po drugim temama, neki lanac ima npr 5 monitora i svi imaju neke deformitete i samo vrte tih 5 dok ne zapadnu nekome kome je to prihvatljivo..
Na kraju krajeva, ne mozes ni da ocekujes savrsenstvo od entri level monitora :)

Sve u svemu, ako ga ne nadjes kod nas u proverenoj radnji, onda bolje da ides na madjare. Rizik je u oba slucaja, a ovamo bar prodjes jeftinije :D

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ja sam kupio neku veš mašinu od njih.
Bilo je problema oko transporta malo su je vozali tamo amo pa je to potrajalo 10tak nepredviđenih dana ali je sve posle bilo ok.
I poslali su fiskalni poštom nakon kupovine što je ovih dana retkost.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Ja sam kupio neku veš mašinu od njih.
Bilo je problema oko transporta malo su je vozali tamo amo pa je to potrajalo 10tak nepredviđenih dana ali je sve posle bilo ok.
I poslali su fiskalni poštom nakon kupovine što je ovih dana retkost.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Verujem da ima i ovakvih i onakvih slucajeva kod nas u Srbiji se nikad ne zna :D Ja sam do sad uvek racun dobijao uz paket nikad naknadno.. ne bi smelo da ide artikl i prodaja bez racuna..:D
 
Poslednja izmena:
Pa ako stigne neki defekt svi poznati KP prodavci ce reagovati, njima ni iz dzepa ni u dzep realno a reputaciju moraju da zadrze..

Sve je okej za sada, nemam neke bitne zamerke, izgleda da sam imao srce i sa panel lutrijom pa nema nekih deformiteta. Covek mi doneo monitor ispred zgrade i dobio sam pisani garantni list (ako to ima nekog efekta).

Doduse, bio sam spreman da se pomirim sa time da panel ima deformitete, jer mozes da menjas 10 komada pa da ni jedan ne valja, a da se ne lazemo i ovi veliki prodavci ce te vrteti ako hoces da ih menjas. Imas po drugim temama, neki lanac ima npr 5 monitora i svi imaju neke deformitete i samo vrte tih 5 dok ne zapadnu nekome kome je to prihvatljivo..
Na kraju krajeva, ne mozes ni da ocekujes savrsenstvo od entri level monitora

Sve u svemu, ako ga ne nadjes kod nas u proverenoj radnji, onda bolje da ides na madjare. Rizik je u oba slucaja, a ovamo bar prodjes jeftinije

Sent from my SM-G975F using Tapatalk


Druze sve si u pravu, slazem se u potpunosti :D.. Danas videh da ga ima u VIPHOuse-u,pokusacu tamo..nisu losi oni..
 
Daju ti samo fakturu, zato sto se desava da ljudi ne preuzmu a onda im je ocigledno cimanje da storniraju ili sta vec. Plus to moze da putuje x dana pa se onda ne slaze datum kupovine sa stvarnim datumom..

A sto se tice Viphouse-a, sa njima imam pozitivno iskustvo. Narucio sam DS4 i doneo mi radnik biciklom na kraju istog tog dana, posto sam mu bio usput na putu do kuce :D

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ja sam kupio kod njih SSD i HDD, poruceno preko portala, stiglo bez problema, nemam zamerki ni na cene ni na kvalitet usluge.
 
eponuda , itsvet i slicni sajtovi oduvek sluze samo kao orijentacija .

Na sajtovima svasta pise i cesto se stanje ne slaze sa stanjem u magacinima dobavljaca.

Nije PCP nikakav izuzetak sto se trenutnog stanja tice.
 
PC Practic = Alti; dakle Win Win, Emmi, Tehnomanija. Ne otvarajte teme za svaku prodavnicu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno