Šta je novo?

Google Pixel 5

Saturn u Nemačkoj do 14.10. ko odradi preorder za P5 daju Bose QC 35 II pride...apsolutno izuzetna ponuda, plače mi se što nemam račun u De [emoji1751][emoji24][emoji849]Pogledajte prilog 290820

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk

Google store ima ovaj deal u preorderu, kao i svi ostali distributeri.

Ja sam prosle godine u preorder Pixel 4XL dobio Chromebook vrednosti £250
 
Sve u svemu, da imam karticu i adresu tj boravak, izašao bi me ispod 500e! Jel može na google sa paypal da se plati?

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Google store ima ovaj deal u preorderu, kao i svi ostali distributeri.

Tačno, ali na G store je pisalo do isteka zaliha za slušalice, a na MM i Saturn ta opaska nije navedena, što znači da se slušalice sigurno dobijaju :)

Možda i G store ima velike količine, ali ove druge opcije deluju sigurnije.

edit: već nisu više na zalihama, tako daaa..
 
Poslednja izmena:
Ima li neki relevantan test kamere, ovo sto nalazim na netu mi deluje lazno, cak sam nasao neko poredjenje sa iphonom 12:D
 
Nije istekao NDA, ne mogu još testove kamere da rade. Nisam čuo da je neko rekao kad ističe.
 
Kako izgleda zeleni pixel5 :) bruka. Napred simetrični i min bezeli
 
Lepa je 5ica...meni je pixel uvek bio ruzan...ovo je prvi pixel koji mi se skroz svidja... :D
Bas su ga lepo zaokruzili...lepe dimenzije, super ekran, cpu i vise nego dovoljan, odlicna glavna kamera i super sto su ubacili ultra wide...baterija bi trebalo da bude dovoljna za dan i po-dva, svidja mi se ova bledo zelena boja... :D
 
Meni je isto lep, najviše zbog simetrije bezela.

Sent from my Oneplus 8 using Tapatalk
 
Konacno su napravili univerzalno lep telefon bez podeljenih misljenja. I ova zelena boja je pun pogodak. Po meni iza petice po dizajnu ide 2XL i 3
 
Poslednja izmena:
I jos da nije tako skup pa covek da ga uzme, ali za sada ostaje pusta zelja za mene. Ono sto mi se najvise svidja sto je manji i laksi od svih danasnjih telefona. Dosadilo bogu i narodu ove cigle od telefona. Tacno covek da odmori ruku i dzep od ovih danasnjih telefona. A za dzep mislim u dva smisla, tezina i novcano ce ga olaksa dosta. :)
 




 
Definitivno jedan od najlepsih modela trenutno na trzistu. Bas vrhunski posao Gugla. [emoji4]
 




 
Poslednja izmena:
Ja sam digao ruke, mozda sledeće godine izbace kršten upgrade.. U drugom slučaju, jedina alternativa ds pređem na jabuku.. videćemo šta nude
Pametan izbor druže...ajd da im i oprostim što ne staviše sd 865+ ali da skinu stereo ne vidim logiku; ne znam odakle im ideja da forsiraju ovu huawei zezanciju!?! [emoji849]

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Čeka se ovo kod nas. Za mene nema neku posebnu manu, ali ko zna koju će cenu da poture ovi naši...

Baterija!!!
 
Baterija rulla! Ja ću u svakom slučaju da pazarim jedan kad budem dolazio; uvek lepo kad mogu da probam nešto i još skromno zaradim [emoji2960][emoji56]

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Kakav promasaj od fona.. kao da je 2018

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Nije baš ni pun pogodak ali je daleko od nekakvog promašaja, sasvim solidan telefon sa odličnom kamerom.



 
Poslednja izmena:
Solidan telefon sa odličnom kamerom za 700e? Šta sve prolazi... Telefon za te pare treba da bude pa malo ispod trenutnih flagship modela, ovaj je na svim poljima dosta ispod sem na polju kamere. A i tu koriste stari senzor samo ga peglaju, a godine ga već stižu.
Nikakav premium telefon, čista srednja klasa (mnogi u toj klasi mnogo više nude) sa skoro premium cenom. Za 700e je iPhone 12 mini mnogoooo bolja kupovina iako ima prečagu i silna ios ograničenja.
 
Klasično razmišljanje Šaomi sr6ende.

Pogledaj ovaj video, biće ti jasnije o kakvom uređaju se radi i koja je ciljna grupa korisnika.



Što se cene tiče, kao što retko ko ovde kupuje flagship modele za 1200-1500€ (na početku prodaje), tako će i oni koji kupe Pixel 5 potrošiti manji iznos od početne cene. A i ako neko plati tih 700€, to je njegovo pravo i zna zašto kupuje ovaj model, nema tu greške.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno