Šta je novo?

Google Pixel 5

Ne, naravno bug je u pitanju. Evo vidim po netu i sestica ima isti problem.
Cak i double tap to wake ne radi, vrlo iritantno
Komedija je koliko bagova imaju za to da imaju dva tipa telefona.... Eno od februarske zakrpe ako se ne koristi AOD, otključavanje preko otiska prsta radi sporo. Detektuje prst, ali mu treba 2 sekunde da upali ekran, kad je AOD upaljen, radi instant kao i pre.
 
Ja imam neku teoriju da Viber pravi problem. Ali moram da testiram jos
 
Ja se nesto zapalio za Pixel 5...poslednje od Google-a sam koristio Nexus 5x, ako se ne racuna Xiaomi Mi A2(google one fora).
Sad, ne znam koliko je pametno uzimati, dok ne izadje 6a...
 
Ja se nesto zapalio za Pixel 5...poslednje od Google-a sam koristio Nexus 5x, ako se ne racuna Xiaomi Mi A2(google one fora).
Sad, ne znam koliko je pametno uzimati, dok ne izadje 6a...
Pa iskreno, bolje da se strpiš. Glavna mana 5 i 5a je procesor, tačnije jeftino "hlađenje" istog. Tu se Gugl baš uštekao, možda 6a bude tu dosta bolji, makar će CPU inicijalno biti znatno brži, samo da ga ohlade fino. Zna se da će sigurno imati iste kamere kao i 5 i 5a, ali je jedino pitanje dimenzije, IP rejting i bežično punjenje na 6a.
 
Imam kuma u Nemackoj, kod njih pise starting from 459€, pa cu da vidim.
 
Samo da ne ostave 60hz pajvani.
 
Meni ovo nije mala razlika.
 
Ja sam sa Oneplus 8 presao na S20 i mnogo mi bolje lezi u ruci. Presao sam iskljucivo zbog velicine.
 
Sve ispod 70mm je po meni ok za konforno rukovanje.
 
Da li Google store prodaje i Pixel 5, ili su prestali cim je izasla serija 6?
 
Da li je neko menjao bateriju na petici? Treba mi preporuka, gde i koja baterija.
 
Da li je neko menjao bateriju na petici? Treba mi preporuka, gde i koja baterija.
Ako imas nekog da ti donese, najbolje preko iFixit sajta da pazaris original :)
 
Može to, hvala :)
Samo ću se načekati žestoko.

Sad mi već smeta, nakon skoro 2 godine, više ne može da izdrži ceo dan standardnog čačkanja.
 
Ako imas nekog da ti donese, najbolje preko iFixit sajta da pazaris original :)

Ja nabavio bateriju, ceo iFixit paket mi doneli.
Znam da budem trapav, pa kao aj da vidim hoće li mi neki servis zameniti bateriju. Niko neće. Svi beže od Pixel 5 ko đavo od krsta.
Mada, ono uputstvo ne deluje prekomplikovano. Kažu da često strada ekran prilikom zamene baterije u procesu otvaranja telefona.
 
Samo gledaj da otvaras sa dobrim alatom, tj da imas pripremljeno sve. Spudgere, pincete, torx T3, itd. Veoma veoma zeznuta i delikatna operacija.
 
Nazad
Vrh Dno