Šta je novo?

Google Pixel 5

I ja sam mislio da je GG5 užas (u smislu veoma lakog grebanja), dok se nisam uverio da posle 12+ meseci ne postoji bukvalno nijedna, ni najmanja ogrebotina na displeju i leđima uređaja a ko zna koliko vremena je proveo u džepu, čak i pro prolasku proz reku. Tako da počinjem da sumnjam da li neki proizvođači uopšte ugrađuju original Corning GG i da li postoji neka kontrola na tom polju.

Šteta što ova petica nema i ''telephoto'' kameru, makar istu sa P4/XL. Znam da je mnogima je nebitna, ili ne znaju da iskoriste prednosti takve kamere ali je itekako korisna i upotrebljiva.
Primer: @2SaiNt4U

Iskreno se nadam da su krenuli Apple filozofijom, i da sledi 5XL sa 8xx snapom, telefoto, veci ekran i daj boze face unlock.
 
Pixel 5 5G
(Just Black & Subtle Sage)
- Preorder: Sep 30
- Launch: October 15

They made an oopsie with the 4a

Pixel 4a 5G (Just Black)
- Preorder: Sep 30
- Launch: Nov 19

Pixel 4a 5G (Clearly White)
- Delayed to 2021
 
Mene zanima jedno, jel moguce da Google ima tako ocajnu ili usku proizvodnu mrežu da se bukvalno jedva sastavljaju sa tim planovima, najavama, kašnjenima...
 
Da i google ne krene putem avio kompanija, pre order, platis pa onda kad treba da bude, onda eeee sad nema, evo vam vaucer pa iskoristite na nest do kraja 2021
 
20200929-153621.png


"Sorta Sage" it is. #Pixel5. Rear cover is "made from 100% recycled aluminum, Corning Corilla Glass 6 cover glass".

And that cover glass bit is for the front.

There will be a certain circular section of the back panel which will be stripped off any metal so as to support wireless charging. You can say that the back is made from "powder coated" aluminium.
 
Vidi se uticaj htc :)
Posle htc10 ponovo full alu mobilni ?
 
Možda mogu da ubace NFC u taj deo bez metala. Konfuzan je taj deo sa leđima, čekamo predstavljanje sutra...
 
Kakav bi genocid napravili kad bi bio matirani aluminijum sa ubudzenim nfc-om..
8GB rama, ravan displej 90Hz, najbolja kamera, stereo, amoled, dimenzije, baterija solidna..Vrlo blizu svega u jednom.
Ostaje zal sto nema bele varijante sa narandzastim dugmetom..
 
Da li ce biti izbacen i xl model?

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Nema XL modela ove godine. Samo obična petica i 4a 5g.

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Mhm dobro, po meni minus za njih, trebalo je da izbace i veci model sa boljim spec.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Мислим да ни они сами нису баш сигурни шта су хтели да избаце ове године.
Ово више личи као еј у ово доба иначе пуштамо нови модел, па ајде нешто да склепамо. Можда ће сад после изласка овој нових 4 и 4XL добити нешто повољније цене. Видим да их обарају на немачком Mediamarkt.


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Tako ispada. Koliko vidim po netu bice isti senzori kamera, tako da je najbolje uzeti 4xl iako je vec "stariji" model.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Мислим да ни они сами нису баш сигурни шта су хтели да избаце ове године.
Ово више личи као еј у ово доба иначе пуштамо нови модел, па ајде нешто да склепамо. Можда ће сад после изласка овој нових 4 и 4XL добити нешто повољније цене. Видим да их обарају на немачком Mediamarkt.


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk

Јесте старији модел али рекао бих и да је боља куповина. Можда чак и тројка није лоша, ако је још има у продаји. Мени лично ова петица скроз недефинисан уређај. На први поглед се и не разликује пуно од четворке, осим овог отиска прста позади. Оквир камере исти као код четворке.


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Fora je sto svi gledaju cene na mediamarktu a ne vide da tamo već mesecima ne može da se kupi pixel4/4xl jer ga nema na stanju nikada. Tako da priča jeftin 4xl ili p5 pada u vodu.
 
Hoće li Pixel 5 imati 2 sim kartice?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
615e u Nemačkoj i dobijaju se slušalice neke gratis. Mislim da ga naručujem :)
 
Meni je ovo bilo očajno, telefoni bili predstavljeni bukvalno po dva minuta.

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Svaka čast dizajnerima Googla ove godine, vratili su dva najbolja materijala i obrade na mobilne telefone, matiranu plastiku i aluminijum. Hvala bogu pa je neko konačno prepoznao priliku da se ljudi privole i na taj način na neki telefon, da ne gledaju samo presijavajuća stakla u 10 boja koja odmah moraju da strpaju u masku neku.

Ovaj Pixel 5 mi je baš fantazija telefon, sve mu je taman (sem cene koja je za mene isto fantazija :D)

Ne znam koliko je ovo poredivo za neke sa flag uređajima kao što su prethodne Četvorke, ali meni deluje da je 5-ica najbolji Pixel do sada iako nije najjači.
 
Sta ti je ovde fantazija leba ti:wall::wall::wall:
 
Nazad
Vrh Dno