Šta je novo?

S20+ ili nešto drugo

Filip512

Poštovan
Učlanjen(a)
18.04.2017
Poruke
419
Poena
95
Pozdrav drustvo. Desilo mi se da nakon bukvalno 2 meseca koriscenja S20+ telefon danas umre. Znaci ne reaguje ni na sta, ni preko kompa ni preko kombinacije dugmica ni na punjacu. Imao je 80+% baterije i ja ga uzeo da ga otkljucam i nista. Treba da ga nosim u Pro Mobi. I sad se razmisljam, da li ostati na S20+ ili uzeti nesto drugo. Telefon je kupljen kod nas u maloprodaji u Gigatronu. Pod jedan, sta bi ste mi vi preporucili da uzmem umesto S20+ ako se odlucim na zamenu, i pod dva, da li je Mi 10 dobra opcija umesto S20+? Hvala na odgovorima
 
Pozdrav drustvo. Desilo mi se da nakon bukvalno 2 meseca koriscenja S20+ telefon danas umre. Znaci ne reaguje ni na sta, ni preko kompa ni preko kombinacije dugmica ni na punjacu. Imao je 80+% baterije i ja ga uzeo da ga otkljucam i nista. Treba da ga nosim u Pro Mobi. I sad se razmisljam, da li ostati na S20+ ili uzeti nesto drugo. Telefon je kupljen kod nas u maloprodaji u Gigatronu. Pod jedan, sta bi ste mi vi preporucili da uzmem umesto S20+ ako se odlucim na zamenu, i pod dva, da li je Mi 10 dobra opcija umesto S20+? Hvala na odgovorima
Nema greške sa Mi 10.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Mi10 ima generalno budžet sočivo a bogami i kameru. Valjano su ga u tom polju osakatili u odnosu na mi10pro, tako da ne znam koliko je pametno uzeti ga posle s20.
Svakako bolje mi10pro, ali šteta što nije zaživeo.. verovatno zbog prevelike početne cene.
 
Poslednja izmena:
Kakvo je to budzet socivo u Mi10 a nije u mi10pro? Ima potpuno istu glavnu kameru kao i mi10 pro. Mislim da je jedina razlika izmedju mi10pro i mi10 sto mi10pro ima bolje ove druge kamere i brze punjenje, ostalo je sve isto
 
Razlika u socivima je ogromna.Obican mi10 ispada neka lite verzija naspram mi10pro.Nema telephoto,nema 960fps,a i ostale su osetno slabije od jaceg brata,bar na papiru a to se vidi i na testovima.

Послато са SM-G980F помоћу Тапатока
 
Imao i jedan i drugi, S20 plus za mene bolji u svemu. E sad, ti treba sam da probas i Mi 10, pa da sam doneses sud o tome koji je tebi, a ne meni ili nekom drugom bolji...
 
Razlika u socivima je ogromna.Obican mi10 ispada neka lite verzija naspram mi10pro.Nema telephoto,nema 960fps,a i ostale su osetno slabije od jaceg brata,bar na papiru a to se vidi i na testovima.

Послато са SM-G980F помоћу Тапатока
Ista su sočiva, samo što Mi 10 ima 7, dok Pro ima 8. Isto kao Mi Note 10 i Note 10 Pro.
^ Ne može S20+ da ima bolje performanse, bateriju, signal, zvučnike i fp senzor od Mi 10 ni u ludilu. Dakle nije bolji u svemu. :d
Ima bolje zadnje kamere i kvalitetniji ekran koji je manje zakrivljen, uz to je tanji i lakši (po meni prednost).
 
Idi ti druze u neku poslovnicu i pogledaj fon pa odluci.Mani savete i razmisljanja sa nase strane,niko i nema ovaj mi 10 a nahvalise ga samo tako.

Послато са SM-G980F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
^Da li si koristio oba, pa pričaš iz svog ličnog iskustva ili si pod uticajem raznoraznih plaćenika sa YT-a? ;)
Ako su tebi baterija, signal, fp i performanse na S20+ bolji onda stvarno ne vidim potrebu komentarisati bilo šta. Ne može da bude bolji signal na telefonu sa Exynos procesorom nikako. Ne može ni trajanje baterije na 4g da bude bolje. Imao sam Samsung i dokle god ne ubace svuda SD ja to više ne kupujem. Ne plaćam poluproizvod po ceni bubrega (i Mi 10 je daleko od kompletnog).
 
Idi ti druze u neku poslovnicu i pogledaj fon pa odluci.Mani savete i razmisljanja sa nase strane,niko i nema ovaj mi 10 a nahvalise ga samo tako.

Послато са SM-G980F помоћу Тапатока
Ja imam mi 10. Slike koje pravi su odlicne, rame uz rame sa gcam. Ni ne koristim je. Nije potrebna

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno