Šta je novo?

Emulator za fiksni ili neko rešenje od mobilnih provajdera?

koliko god deda (malo) da trosi na fiksni to je sasvim sigurno vise od 1000din koliko minimalno treba za apsolutno neogranicene razgovore u bilo kojoj mrezi.

Može i za 900 bez UO sa Globaltelom.
 
Pozdrav @Rafiki, nije nocna ptica. Hvala.
@Bakara mozda se to 150 minuta odnosi na fiksnu mrezu drugu od MTS/Telekom-a. Gledao sam sa Supernovom, korisnicka podrska im je na vrhuncu. Objasnio sam im da mi daju cenovnik, koliko kosta zvanje moblinih drugih (VIP, Telenor, itd, uspostava veze) i da li moze prenos broja, oni meni "evo vam spisak poslovnica".
A i oni su MTS kako god se okrene. Pisacu im na imejl.

Pisao mi je neko za Globaltel, ne mogu ni njega da podesim, jer imam 7 cifara fiksnog nakon tog prvog broja prefiksa od Globaltela koje treba da unesem, a 6 je maks.

@pajica123,
3700 je zadnji racun. Zna da se spusti do 2 800 kad je miran, a i da se popne do i preko 7000.
Nije toliko u ceni meni, ili jeste, jer nije malo 7000 uopste, nego mojima pravi problem sa tim i sa nekim drugim stvarima imaju ne dobre odnose i onda znas kako to ide... jedna varnica i nezadovoljstvo, pa sam ja mirotvorac u toj prici.

Poslacu Supernovi imejl nakon dopisivanja, valjda ce umeti na to da odgovore, i to je to, ako nadjem VoIP neki servis jeftin ili besplatan iz Filipina ili Tajlanda tipa 10 dolara, evra mesecno samo za pozive u Srbiji sve, i taj Voip adapter, to ce biti odlicno. Ako nista od toga, onda ostaje samo dodatak od MTS-a.
Hvala. :)
 
Poslednja izmena:
Uzet je MTS dodatak za mobilne, pa cu videti koliko ce smanjiti, jer sad imam previse obaveza. Trebalo bi dosta da smanji, ali opet je problem sto on najvise prica na mobilnoj telefoniji Telenora, ovi iz MTS-a ne odgovaraju na nesto tipa "omiljen broj za fiksni", ali su mi ponudili BOX gde je telefon besplatan, a internet opticki ili obican, zaboravio se placa.
Hvala, pozdrav. :)
 
Pozdrav. Imao sam vremena da se pozabavim ovim i vidim statistiku potrošnje, pa da izvestim o dodatku MTS pozivi ka mobilnima.
Ne znam kako je kod drugih, ali MTS dedin ima besplatne pozive prema svim fiksnim telefonijama (doduse, verovatno su to sve Telekom-MTS fiksne telefonije).
Uglavnom nakon uzimanja dodatka MTS pozivi ka mobilnima, prepolovljena je potrošnja. I računi. Solidno je to. Najbolja opcija je taj GlobalTel od svega, ali mi broj ima više cifara, možda pogledam to ponovo, u svakom slučaju, sve je ok.
 
Pozdrav. Imao sam vremena da se pozabavim ovim i vidim statistiku potrošnje, pa da izvestim o dodatku MTS pozivi ka mobilnima.
Ne znam kako je kod drugih, ali MTS dedin ima besplatne pozive prema svim fiksnim telefonijama (doduse, verovatno su to sve Telekom-MTS fiksne telefonije).
Uglavnom nakon uzimanja dodatka MTS pozivi ka mobilnima, prepolovljena je potrošnja. I računi. Solidno je to. Najbolja opcija je taj GlobalTel od svega, ali mi broj ima više cifara, možda pogledam to ponovo, u svakom slučaju, sve je ok.

Dobijes bez veze broj posle biras
 
Ali mora da počinje sa 0677. Iz fiksne mreže još uvek ne mogu da se prenose brojevi u mobilnu, zar ne?
 
Mozes da preneses samo mobilni broj iz druge mreze u Globaltel, znaci mozes 060, 061, 062, 063, 064, 065, 066, 069 brojeve da preneses u Globaltel, Fiksni brojevi mogu samo u drugu fiksnu mrezu.
 
Nazad
Vrh Dno