Šta je novo?

Samsung J3 2017 - via OTG i apk butovanje Windows10. iso na PCu preko fleša? I rut?

Andrejee

Poštovan
Učlanjen(a)
01.08.2019
Poruke
137
Poena
60
Cao. Naslov sve govori. Osim što je USB NTFS.
Ukratko koju apk koristiti da bi se butovao Windows10.iso, odnosno prebacio fajl preko OTG kabla na NTFS formatiran USB? I kreirati bootable USB?

Svi rade ovo sa DriveDroidom, ali zahteva rutovanje telefona koji ima 9 android vetziju što ja ne znam kako, a da ne ostetim i da vratim u prvobitno stanje?

Iso to windows apk ima ograničenje od 4 GB, a win10 iso ima preko 5GB.

Formatiran je, prebacim ISO preko EtchDroida, Samsung izbaci grešku da nije formatiran, ja ignorisem, ubacim u Win10 i tamo zaista tako, ne moze da se otvori USB?

Sa rutovanjem preko apk bi mi bilo lako i samo Drivedroid, ali nece rut apk nijedna koju am probao. Preporuke?

Lep pozdrav
 
Poslednja izmena:
Hm, upitnik govori kako si želio neke odgovore na ovo?

Sent from my Pixel 4 using Tapatalk
 
Da. Sad sam na drugom androidu koji ne radi dobro, tastatura, pa sam morao da editujem post. Nadam se da je objašnjeno lepo. Pozdrav
 
Mislim da root ide ipak malo drugacije, nije dovoljno skinuti root king ili tako neko rešenje.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Pozdrav.
Kada se radi o pravljenju butabilnog fleša na ovaj način, možda može da pomogne Command Prompt, ako postoji odgovarajuća verzija za android.
 
Nazad
Vrh Dno