Šta je novo?

Telefon do 200e

Maristotel95

Poštovan
Učlanjen(a)
22.05.2018
Poruke
324
Poena
80
Društvo, devojci je A7 2018 pri izdisaju, pa joj tražim nov telefon do 200e, ne želi više da doplaćuje. U suštini, kamera i baterija su joj bitni.
Gledao sam na KP i kao logičan izbor se nameće P40 Lite. Da li ima bolje kamere nego A7?
Da li imate neki drugi predlog?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne predstavlja joj problem to što nema GMS. Uporediću ih baš, u suštini mi je presudan kvalitet glavne kamere, jer ne vidim neke druge razlike..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Upoređivao sam kamere preko neta i izgleda mi kao da p40 lite ima bolje kamere. Da sam ja u pitanju, uzeo bih Note 9s, a ovako za nju mislim da je bolji izbor P40 lite.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mislim da je mazohizam kupiti danas telefon bez gapps. Nekada će i YouTube da pusti ili možda mape da pokrene. Za sve postoji alternativa, ali koliko mogu da se razlikuju kamere u toj cenovnoj klasi.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Na A7 sam joj namestio YT Vanced koji bi koristila svakako, a za mape sam čuo da postoje dobre alternativne. Uostalom, mogu se i instalirati google mape bez problema, al na to neću da računam.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moj glas za rn8pro i to u zelenoj boji (estetski ok). P40lite nema gcam, camera2api limited, rn8pro ima gcam i jos aplikacija za bavljenje mobilnom fotografijom (mod open camera sa pravih 64mp uz mogucnost gasenja denoise i sharp - bruka slike daje danju posle obrade, geliosoft camera) + mcpro24fps za video.
 
Moj glas ide za Redmi Note 9 Pro. U radnji u Balkanskoj 205eu. Redmi Note 8 Pro u istoj radnji 185eu. Mislim da RN9P vredi tih 20eu više. Naročito zbog bolje baterije. Kamere iste. Trenutno ima samo emerald green ali je po meni to i najbolja boja.
 
Hvala na savetima i na drugim mestima mi preporičuju N9s, tako da će taj uzeti.
Edit: Ček sad, Note 9 s ili Pro?

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Note 9 Pro. Jer Note 9 pro i Note9s su fizički blizanci, ali NOTE 9s ima slabiju kameru, sporije punjenje i nema nfc. Kosta isto koliko i Redmi Note 8 Pro tako da je u tom slučaju bolje kupiti 8 Pro.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno