Šta je novo?

Pretvaranje sledeceg pdf linka u pdf fajl koje si moye skinuti

toda81

Cenjen
Učlanjen(a)
27.08.2012
Poruke
689
Poena
170
Pozdrav!
Pre svega se izvinjavam sto sam u ovde otvorio ovu temu, ali nisam znao gde treba postaviti sledece pitanje.

http://www.pravno-informacioni-sist...doc?uuid=7cb1d37c-1c00-4664-9fdf-b637286e6d32

Na linku iznad se nalazi pdf dokument koji bih voleo da downloadujem i da ga imam na racunaru u pdf obliku.
Problem je sto su po mom misljenju ovaj dokument zastitili na neki nacin tako da ne postoji mogucnost da se skine taj pdf dokument.
Da li postoji nacin kako se moze skinuti taj dokument u pdf obliku ili mozda i u wordu jos bolje?

Link gde sam pronasao taj dokument je

http://www.pravno-informacioni-sist...i/rep/pg/ministarstva/pravilnik/2017/10/1/reg

kada se udje na taj link u gornjem desnom uglu pise "Преглед гласила у PDF-у " i kada se tu klinkne nalaze se dokumenta u pdf-u, a jedan on njih je taj koji je meni potreban, mada bih voelo i ostale da skinem.


Ako mozda znate neki program koji bi mogao da odradi psoao recite pa cu ga pronaci i skinuti.

Hvala unapred!
 
Valjda necu da nadrljam zbog ovoga da me goni drzava.

Kod mene je moguce uraditi sledecu stvar u operii chrome.

Otvoris taj link i automatski se otvara njihov pregledac pdf koji ne dozvoljava nista. Klikni na adress bar i izbrisi par karaktera. Bilo sta, samo izbrisi. Potvrdi i to ce da te odvede na nepostojecu stranu, obavestenje neko ili sta god. onda samo uradi jedan back i trebalo bi da se otvori u redovnom pdf pregledacu ugradjenom u chrome ili opera. odatle imas i download dugme.
To je neki bug izgleda, ali eto, mozes da ga iskoristis.
 
Valjda necu da nadrljam zbog ovoga da me goni drzava.

Kod mene je moguce uraditi sledecu stvar u operii chrome.

Otvoris taj link i automatski se otvara njihov pregledac pdf koji ne dozvoljava nista. Klikni na adress bar i izbrisi par karaktera. Bilo sta, samo izbrisi. Potvrdi i to ce da te odvede na nepostojecu stranu, obavestenje neko ili sta god. onda samo uradi jedan back i trebalo bi da se otvori u redovnom pdf pregledacu ugradjenom u chrome ili opera. odatle imas i download dugme.
To je neki bug izgleda, ali eto, mozes da ga iskoristis.

Ovo je fantasticna fora, uspeo sam na taj nacin da skinem pdf fajl. Definitivno je ovo bas dobar bug ;)
HVALA PUNO!!!

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
http://www.pravno-informacioni-sist...doc?uuid=39629e1d-f299-4641-896c-22822d565c3a


Uspeo sam sve da ih skinem na onu foru sa brisanjem par slova i ponovnim ucitavanjem, osim ovog ciji sam link ostavio. Taj se bas ne da skinuti i prevariti... Ima bas veliki br strana pa se malo duze ucitava i kao da to ne da da dodje do tog buga koji posle omogucava ucitavanje i skidanje pdf fajla bez problema.

Definitivnoi se ovi pdf fajlovi sa 600 str. ne daju skinuti na ovu foru sa brisanjem par slova i vracanjem uanzad.

Da li imate resenje i za njih?

Evo ga jos jedan od tih vecih dokumenata

https://www.pravno-informacioni-sis...c?regactid=430552&doctype=reg&findpdfurl=true
 
Poslednja izmena:
Dobra fora sa brisanjem par slova :) Svaka cast
 
Slucajno mi je palo na pamet da neke fajlove koje ne uspem da "prevarim" preko mozzile da probam sa chrome i uspeo sam sa par komada, ali nisam sa ona dva od 650 str
 
Maxthon web browser, imaš gore desno ''Resource Sniffer'' (klikni tek kada učita dokument i to na tom tabu).
Staviš na All kada otvori taj dokument u pregledaču i klikneš da sortira po veličini (Size). Taj od oko 600 strana je prvi (oko 14 Mb), čekiraš ga i klikneš na download.
Trebalo bi da se otvori dijalog za 'Save' i da ga snimi kao View.pdf
 
Hvala, cim stignem u skolu pokusacu to da uradim pa javljam da li sam uspeo, ali zvuci veoma jednostavno :)

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Maxthon web browser, imaš gore desno ''Resource Sniffer'' (klikni tek kada učita dokument i to na tom tabu).
Staviš na All kada otvori taj dokument u pregledaču i klikneš da sortira po veličini (Size). Taj od oko 600 strana je prvi (oko 14 Mb), čekiraš ga i klikneš na download.
Trebalo bi da se otvori dijalog za 'Save' i da ga snimi kao View.pdf
Ovo je super fora! Upravo sam je probao i uspeo. Na ovaj nacin se moze skinuti bilo koji pdf dokument. Hvala puno!

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno