1. Samsung S8+ Duos coral blue, moj licni telefon zadnje dve godine. U maltene perfektnom stanju, 9.9/10, sem par tackica na lajsni nema nista. Perfektno ispravan naravno, coral blue boja, mnogo lepsi od crnog modela. Nema burn in, fleke niti bilo kakve probleme sa displejom, drzan na ispod 50% osvetljenja. Retka dual sim varijanta, eksinoks, 64gb. Drugi slot je sim/micro sd kombo.
Uz telefon ide sve fabricki minus slusalice, plus 4 maske i jedno staklo koje nikad nisam stavio. Cena 195e (23000) fiksno.

-----------------------------------

2.HP Envy 14 Laptop iz ENVY serije (HPova najbolja i najskuplja serija laptopova) u odlicnom stanju, sledece konfiguracije

i5 460M 2.8GHz
4gb ddr3
500gb hard disk
ATI 5650 1gb ddr3
fenomenalan ekran 14` HD rezolucija, bez losih piksela
Bluetooth
Beats audio
Baterija ne drzi
Originalni punjac
Tastatura kao nova, vrlo klvalitetna, neizlizana, kao i palmrestovi. svetleci HP logo ala macbook style, kensington i jos mnogo toga

hdmi nisam siguran da li radi ili je neka zvrcka sa podesavanjima-drajverima, dvd rom izvadjen, umesto njega dajem hd rack za 2. hdd koji se montira na njegovo mesto.

Laptop se ne pregreva, radi veoma dobro i dobro me je sluzio prethodnih par godina. Vrlo retko ga koristim, palim ga 1x mesecno i zato ide dalje. Cena 10 000

3. Android Box Magicsee N5, dosta dobre specifikacije, Amlogic quad core S905X, 2GB ram, 16GB rom. Pusta 4k materijal, ima chromacast ako se dobro secam (stoji duze vreme). Idu kutija, uredjaj, daljinski, strujni adapter. Cena 2500

4. Kingston 2x4gb ddr3 1600mhz. Cena 2500

5. Mi band 4, stanje nije sjajno sa donje strane, mali izgrizao rukavicu ide i punjac. Cena 2000

Sve cene su fiksne i bez zamena. Pitanja pp. Saljem na trosak i odgovornost kupca post expressom maksimalno dobro zapakovano sa moje strane, u slucaju slanja drugim kurirom neophodna uplata na racun.