Šta je novo?

Blokiran broj

gagale

Poštovan
Učlanjen(a)
23.10.2014
Poruke
250
Poena
70
Supruga ima problem sa sa dva broja iz mts mreze. Naime, ta dva broja ne moze da dobije nikako. Telefon zvoni, ali to sagovornik ne cuje. Probala je bezbroj puta sa brisanjem kontakata i ponovnim memorisanje ali svaki put isto. Sto je jos interesantno ovaj drugi broj, sto se ne moze dobiti, je od pre par dana dodat. Kartica je mts post pejd, poslovna, tj. moze da zove i umrezene unutar firme a i van firme i bilo koju mrezu. Ima li ko ideju kako se moze ovo resiti?
 
Jel probala da stavi karticu u drugi telefon ili da taj telefon vrati na fabricka podesavanja?

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Mozda je taj broj, koji ne moze da se dobije, blokirao njen kontakt, slucajno ili namerno?

Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока
 
Ne verujem da je blokirao, posto je u pitanju njen matori, a on ima najobicniji telefon od pre deset godina i zna samo da se javi i pozove sa njega i nista vise.
 
Nek udje u imenik i neka proveri.
Meni se zamalo desio diplomatski skandal, kad je moja zena "slucajno" blokirala moju majku pre nekih deset godina.[emoji23]

Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока
 
Uspela je nekako, bas preko imenika, a na koji nacin, pojma nema. U svako slučaju hvala
 
Nazad
Vrh Dno