Šta je novo?

Demon's Souls Remake

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Shimec

Slavan
Učlanjen(a)
26.06.2007
Poruke
2,634
Poena
425
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen 5800X3D & DeepCool LS520SE
Matična ploča
MSI B550 Gaming Plus
RAM
2x16GB DDR4 3600MHz
GPU
Palit GameRock RTX 4080 OC
Storage
Samsung 860EVO 500GB, Samsung 970 Evo Plus 2TB, Kingston KC3000 1TB
Zvuk
Logitech G Pro X Wireless & HyperX Cloud AlphaS
PSU
NZXT C850
Kućište
MS Industrial Titan II Pro
Monitor
ASUS VG32VQ & LG CX 65"
Miš & tastatura
Logitech G502 Lightspeed & Redragon Vishnu
Ostale periferije
PS5
Laptop
Dell Precission 7760
Mobilni telefon
Samsung S20FE
Pametni uređaji
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Xiaomi Mi Air Purifier 3C
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Izlazi i za PC izgleda.

https://www.youtube.com/watch?v=jGUtTPRuGak&ab_channel=PlayStation

ffd42bf2295b20c652137b00a93fd218.jpg
 
Poslednja izmena:
Još jedna ekskluziva na PC-u, samo neka nastave sa trendom :)
 
Remake, ne Remaster.

From JAPAN Studio and Bluepoint Games comes a remake of the PlayStation classic,
Demon’s Souls™. Entirely rebuilt from the ground up and masterfully enhanced, this remake
invites you to experience the unsettling story and ruthless combat of Demon’s Souls
in unparalleled visual quality and incredible performance.
 
Poslednja izmena:
manje bitno. u startu je najavljeno da će DemSo biti ps5 quasi exkluziva za nostalgičare.

mnogo bitnije (najbitnije) je da uskoro izlazi PC remaster najbolje akcione igre svih vremena, a svi znaju da je to bladborn.
 
Poslednja izmena:
Vesti za Bloodborne su jos uvek samo ne proverene, tako da sa sigurnoscu niko ne moze da kaze da stize.

Iskreno voleo bih obe igre da vidim na PC, ali svakako mi je u planu sledece godine da uzmem i PS5 pa cu tamo odigrati ako ne izadje ovde.
 
Sve će pre ili kasnije izaći i za PC. Sony je rešio da dodatno zaradi.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Ma bice ista pricao kao i za HZD koji je isto tako procureo sa informacijama pa se nagadjalo hoce izaci za PC ili nece pa se na kraju potvrdilo da hoce.

Tako da verujem da ce u nekom periodu Bloodborne i Demon's Souls da se pojave jer ipak su to dve igre koje imaju veliku paznju PC igraca.
 
jasno piše na skrinu iznad "not available on other consoles for a limited time" dakle, čim prođe ps5 hipi, na pc će da ripi. očekivano.

mada ne zanima me DemSo gotovo nimalo (pirat ide u kolekciju, naravno) previše puta sam ga prešao, čak i onaj pure bladestone par puta nafarmovao... mož misliti muke.
 
Sony je izjavio da je poruka na trejleru "human error" i da nece biti pc verzije. Moze ovo da se zatvara, barem na 5 godina dok se ne predomisle :d
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno