Šta je novo?

Hogwarts Legacy

DeRadicci

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
04.08.2011
Poruke
7,654
Poena
525


Izlazi sledece godine za PC, Xbox One, Series X/S, PS4, PS5.

Hogwarts Legacy is an immersive, open-world action RPG set in the world first introduced in the Harry Potter
books. Now you can take control of the action and be at the center of your own adventure in the wizarding world.
Embark on a journey through familiar and new locations as you explore and discover fantastic beasts, customize
your character and craft potions, master spell casting, upgrade talents, and become the wizard you want to be.

https://hogwartslegacy.warnerbrosgames.com/
 
Realno, izgleda dosadno.
 
Tja, ocekivao sam neki bolji gameplay.. Grafika i animacije mi isto deluju lose.. Mnogi PS4 naslovi su izgledali dosta bolje.

Aj videcemo, ima jos vremena do izlaska, ali mlako je ovo.
 
Sta bre? Je 'l se samo meni svidja sta su prikazali ili ima jos nekog?
 
Meni se svidja ali verovatno samo zato što sam fan HP. Ali je sigurno neću kupiti čim izađe po punoj ceni.
 
I meni se sviđa, svet je veliki, borba isto deluje odlučno i bukvalno su ubacili sve što se može poželeti od jedne HP igre. Jedine zamerke su mi grafika jer likovi malo vuku na likove iz crtanih filmova, ali dobro, nije loše odrađena, simpatično je; i druga stvar, nisu spomenuli ni prikazali Dijagon Aleju, ali računam da će biti uključena u igru jer je ipak to legendarna lokacija.
 
Jedina stvar koja mi smeta je što su im filmovi inspiracija, a ne knjige - u smislu, mogli su malo više da se pozabave nekim stvarima, a ne da kopiraju 1/1 šta je već.
 
Ja jedva čekam ovo. Dao bih i $100 za pre-order jer je ovo nešto što čekam gotovo čitavog života lol

One starije igrice sam igrao sa takvim uživanjem kao dete, predivne uspomene na to.
 
Ja jedva čekam ovo. Dao bih i $100 za pre-order jer je ovo nešto što čekam gotovo čitavog života lol
Isto, nadam se da će biti i izdanje za kolekcionare, odmah bih ga kupila. 😄 A i uzimam igru u preprodaji sigurno.

Jedina stvar koja mi smeta je što su im filmovi inspiracija, a ne knjige - u smislu, mogli su malo više da se pozabave nekim stvarima, a ne da kopiraju 1/1 šta je već.
Pa to baš i nije tačno, čini mi se da su i sami rekli da su ponovo čitali sve knjige kako bi ostali što verniji originalnom materijalu. I vidi se to u nekim detaljima, na primer boje Revenkla, pa su ubacili Pivsa, itd. Uglavnom mislim da su napravili dobar balans između filmova i knjiga.
 
Prema viđenom ovo može biti ostvarenje sna svakog HP fana. Ovo neće biti prosečna igra. Ili će biti fenomenalna ili će biti teško njesra. Ako bude ovo prvo ja ću biti toliko srećan da ne mogu da opišem 🥰
Od igre očekujem izuzetnu priču i questove kao i izbore. Bila bi zaista fora da možemo biti neki zloća tipa Tom Marvolo, a žešće bi bilo da ima neki profesor poput Snape-a, da se na časovima slušaju predavanja i uči magija. Zatim, da možemo raditi neke nedozvoljene stvari i snositi penalty. Bila bi top fora da u igri postoje i knjige koje bi stvarno morali čitati, ne sad neke preduge ali nešto tipa Skyrim ali da stvarno ima smisla, i da neke bitne stvari moramo i zapisati ako mislimo da napredujemo 😍 Odoh ja opet na fax ali ovog puta virtuelni 🤓
 
Bila bi zaista fora da možemo biti neki zloća tipa Tom Marvolo
Već su potvrdili da na osnovu odluka koje donosiš možeš da budeš dobar ili zao.

da se na časovima slušaju predavanja i uči magija.
Biće i časovi. :)

Q: What kinds of classes will players attend in Hogwarts Legacy?
A: Players will attend classes such as Charms, Defence Against the Dark Arts, Herbology, and Potions where they will meet their professors, learn to cast spells, grow magical plants, brew potions and more.
 
Meni se ovako na prvi pogled svidja, odigracu je sigurno.
 
Kao veliki fan HP serijala, jedva čekam ovu igru. Je li bilo priče o multiplayer-u, ima veliki potencijal... :)
 
Nece biti multiplayera, bogu hvala.
 
Nece biti multiplayera, bogu hvala.
Moze multiplayer da ispadne dobro u ovom fazonu, mada ne verujem da EA ima dovoljno samokontrole da to odradi kako valja

+_9424a194c7aa042e0d5a34ca2ed270d5.png
 
Moze, ali koje su sanse da to uopste ne bi uticalo na SP i da ne bi fokus bio na sisanju ovaca kroz mikrotransakcije?

Ionako bi verovatno nakacili neku bedu od MP-a, otaljali posao cisto da bude tu (kao npr. ME: Andromeda)
S obzirom da nije bilo pristojne HP igre 100 godina, radije bih da sve vreme, resurse i trud uloze u SP.
 
Apsolutno sam saglasan, ne treba nam MP.
 
Slažem se, mp apsolutno nije potreban. Možda bi jedino quidditch bio zgodan za to, mada i to bih radije odigrala partiju, dve u sklopu sp.

I najvažnije, neće biti ni mikrotransakcija. Izgledalo je da vuče na to kad su prikazali sobu po potrebi i odbrojavanje od po 2, 3 minuta za svaku radnju.
 
Bice ovo jedna od najjacih igrica koja ce izaci u toku ove godine , u to sam ubedjen :) Odgledavsi onaj na YT-u trailer od 22 minuta , super ce to izgledati.
 
Opustite se, nece biti ni mikrotransakcija ni multiplayera, evo i jos par odgovora:

 
Da li to znači da neće izbaciti ni deluxe ni ultimate izdanje, a kamoli kolekcionarsko? 😄 Ipak se ne treba zaletati, valja sačekati objavu tačnog datuma izlaska i videti koja će sve izdanja biti, pa onda uzeti. Pretprodaja još nije počela u PS Store prodavnici.
 
Ne znači. :) Ja čekam digitalnu verziju svakako.
 
I dalje mislim da im je fokus na filmovima, ne na knjigama. Ok, uzeće nešto iz knjige, ali ovo je 1 kroz 1 kao u filmovima.
Nadao sam se da će imati malo više slobode i da će malo više da upotrebe svoju viziju i maštu.
 
Nazad
Vrh Dno