»RSS Benchmark sajt

Prikazani rezultati od 1 do 5 od ukupno 5

Tema: Test: Samsung Galaxy Note 20 Ultra (Video)

Robot Avatar korisnika Benchmark
        Na forumu od
        Sep 2006
        Poruka
        55.091

I kako to obično biva u avgustu, taman kad se vratite s mora pogledate recenziju novog Note telefona. Ove godine možda niste išli na more, ali je Samsung ostao dosledan i početkom avgusta Note20 i Note20 Ultra su ugledali svetlo dana. 5G model koji smo dobili na testu se najverovatnije neće prodavati kod nas, a osim 5G podrške, razlika u odnosu na 4G model je i 8 GB RAM-a umesto 12 GB, koliko ima 5G verzija.

Sve znate... Note je posebna serija telefona, uvek je predstavljala sam vrh ponude korejskog proizvođača, nudeći najbolje od najboljeg, po ceni koja je bila u skladu sa ponudom. I već deset generacija je bilo tako, do 5. avgusta 2020. godine. Po prvi put ove godine je upitno da li Note 20 Ultra zapravo predstavlja najbolji telefon, o čemu govori i činjenica da je ovaj telefon inicijalno cenovno pozicioniran niže od S20 Ultra. Takođe, tokom testiranja pojavile su se vesti koje govore da će od naredne generacije Note serija biti transformisana, te da će olovčicu možda dobiti Z Flip, a opciono i S21 Ultra serija… Iz ovog ugla, nije nemoguće da Samsung planira tako nešto, posebno jer Note nikada nije ...
        Ceo tekst pročitajte na Benchmark sajtu

Member Avatar korisnika Proday
        Na forumu od
        Jan 2005
        Poruka
        16.841
        Vidim da se u testu peca žalio na kvalitet dugmića vol i power...kod mene maksimalno utegnuto sve

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk

Robot
        Na forumu od
        Apr 2015
        Poruka
        4.766
        Posle deset godina IPhone a zbog sve lošijeg kvaliteta telefona, kupim Note20 ultra. S obzirom da telefon najviše koristim u poslovne svrhe moj utisak je da je telefon odličan za sada. Kada sam pročitala tekst, skinula sam masku da proverim dugmiće, stvarno ne mrdaju ni milimetar. Ekran odličan, brzina odlična, ekran podešen na 120hz baterija traje do kasno veče mada i tada mi nije problem jer za 30min puni 50%. Prvih par dana imala sam problem sa baterijom dok nisam shvatila da na pr Pinterest radi u pozadini i vuče 15% baterije, pa sam onemogućila backround procese na gomilu aplikacija i sada traje kako sam napisala. Otisak prsta i otkljucavanje prepoznavanjem lica radi očajno za razliku od iPhone. Vrlo često tokom dana neće ne jedno pa otkljucam šifrom. Ne greje se nista spec cak i manje od iphone. Kamera je odlična mada ne vidim u realnom korišćenju da nekom treba toliki zum. Izgleda fenomenalno i s obzirom da sam vec koristila velike telefone brzo sam se navikla. Kupila sam dve maske original, silikonska providna prekriva ekran sa strane i ne izgleda nesto a silikonska u boji je bolja ali vec mi je jednom ispao i oštetila se. Na s pen se navikavam jos uvek, znaci mi zbog posla u nekim situacijama. Na Android sam se brzo navikla. Tastatura me jos uvek muči pa gutam slova. U svakom slučaju sam zadovoljna i vredi novac koji sam dala.

Member Avatar korisnika Proday
        Na forumu od
        Jan 2005
        Poruka
        16.841
        @cat prijateljski savet, instaliraj i fino podesi gboard, preporodi se čovek Neka te služi telefon! Inače imaš n20 temu pa tamo možeš utiske da pišeš

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •