Šta je novo?

Call of Duty®: Black Ops Cold War

cocacola

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
10.10.2019
Poruke
43
Poena
9
Call of Duty®: Black Ops Cold War Multiplayer features signature Black Ops combat and fast-paced battles by land, sea, and air. Engage in deniable operations with all new and fan-favorite modes and maps from locations all over the globe.
Hladni Rat je blizu :D
 
Poslednja izmena:
Igra radjena u starom endzinu.
Po meni poslednji CoD, MW, je odlican uspeh doziveo, svidja se svima, i starim i novim igracima.
Ovo su osecam krenuli da rade u slucaju da MW podbaci da mogu odmah da se vrate na stari kolosek. Obzirom da je MW uspesan a ovo bilo na pola gotovo sada su u fazonu da uvale ovo pa ako prodje prodje a vec sledeca igra ce biti ponovo na novom enginu.
Ja cu ovo da preskocim lagano.
 
Najavili su free alpha multiplayer testing na PS4, pa moze da se proba ko ima zivaca da skida.
 
Za ovo malo sto sam probao nije lose napucavanje i TTK nije uzasan kao u proslogodisnjem COD MW. Oruzja su takodje okej i sasvim je solidan njihov feedback i animacije. Od mapa vidim da svi glasaju za Armadu i Angolu.

Ono sto jeste uzasno je quickscoping paradise, ljudi bukvalno skakucu po mapi i ubijaju preko cele mape pogotovo kada je Angola u rotaciji. Navodno je sniper damage povecan zbog alfa testa i bice smanjeno u beti i finalnoj igri.
 
skinuo juce open beta...... neznam sa cime bi oni trebalo da privuku ljude da kupe ovo, "deja vu" vec sve, kretanje retardirano, grafika nikakva, i plus mi oba puta crashovalo na desktop, drugi put cak tako da sam morao restart kompa.....
 
Auuuu koliko je ovo losije od MW... QQ LeLeeee! Pa kao da igram igru od pre par godina po pitanju kretanja, napucavanja, trcanja... Oruzija ocaj... Posle MW oni bi ovo da izbace... Pa kao da igram Battlefield Hardline. Takav je osecaj igre... Razocaravajuce... Pih breeeee...
 
Ček, stvarno postoji auto aim na konzolama na mp? Ono kao, baš da sam prati a ti pucaš kao u gta v? To je za mene *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*no, što pre da vrate konzolaše da igraju međusobno, a ne da me debeli bubuljičavi klinja aim lokuje kroz zid i puca.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Ček, stvarno postoji auto aim na konzolama na mp? Ono kao, baš da sam prati a ti pucaš kao u gta v? To je za mene *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*no, što pre da vrate konzolaše da igraju međusobno, a ne da me debeli bubuljičavi klinja aim lokuje kroz zid i puca.

Sent from my GM1910 using Tapatalk

i na pc-u mozes imati aim assist, samo ti treba kontroler :d
 
Ček, stvarno postoji auto aim na konzolama na mp? Ono kao, baš da sam prati a ti pucaš kao u gta v? To je za mene *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*no, što pre da vrate konzolaše da igraju međusobno, a ne da me debeli bubuljičavi klinja aim lokuje kroz zid i puca.

Sent from my GM1910 using Tapatalk

Postoji aim assist, auto aim to je privilegija master rase. Možeš i da isključiš crossplay pa uživaj sa hakerima. Mada nije igra za tebe ako si ti na mišu i tastaturi i imaš problema sa onima na kontroleru
 
i na pc-u mozes imati aim assist, samo ti treba kontroler :d
Ma 'de fps na dualshocku, nikako ne ide [emoji38]
Postoji aim assist, auto aim to je privilegija master rase. Možeš i da isključiš crossplay pa uživaj sa hakerima. Mada nije igra za tebe ako si ti na mišu i tastaturi i imaš problema sa onima na kontroleru
Ma imam i konzolu, al' to je baš glupo i ne vidim razlog za to. Nisam iskusio to, al' vidim po reddiut svi se žale.
Npr:
https://twitter.com/TGDefinition/status/1317280944642994176?s=19
Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Dap, stoji lik u mestu i puca a ono mu samo lokuje na igrača. Smešno i tužno. Ja im za to ne dam €50. Ako neko provali foru da moze samo pc vs pc, neka javi.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Ma evo sad igram sa drugom, nisam samo ja. Svi u lobiju komentarišu. Neka daju tu opcija da se bira pc vs, konzola vs konzola i to je to.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Samo da ja izbegnem jadnike sa lock aimom, ne vidim poentu u competetive mp-u. Pozz i svako dobro.
Settings > Account & Network > Disable Crossplay

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Nije bas aim lock kroz zid ali ako nanisani u blizni tebe samo je bitno da drzi dugme na koje puca, ostalo sve odradi aim lock, tako da tu ne igra ulogu nikakav skill ni recoil puske, samo glupo drzanje dugmeta dok te ne ubije, pa se poslije konzolasi zale kako PC igraci koriste cheat, a sta je aim lock ako ne cheat? Zato zaobilazim igre u kojima ne moze da se ugasi multiplatform.

Sent from my SM-A505F using Tapatalk
 
Napravi neki tutorial za nas koje ne umemo da igramo <3

Sent from my SM-A505F using Tapatalk
 
Bez obzira, miš i aim istog je superiorniji. Ali je bila jeedna puska u BF1 koja je pravila oneshotkill dok je aim assist radio auto-aim direktno na glavu. Mogao si praviti killove na ljudima koje ne vidis. To je vec broken.

Ne unam da li je u COD-u i dalje hit-scan. Ako jeste, onda ne vidim uzitak sa auto-aimom ali ko igra duze na konzolama, spretniji je bez auto-aima nego sa istim. Posebno u igrama gdje postoji balistika. Ili pogledas video Broken Machine i bude ti jasnije da ce te takvi ownati.
 
"To sto si ti opisao ne postoji na konzoli." Naravno da postoji, aim assist radi kroz dim. Druga je stvar sto si se ti nasao prozvanim pa si ofanzivan.

https://www.youtube.com/watch?v=y87ZXs_zeTY

image.png


image.png
 
Poslednja izmena:
Vidim COD generiše nervozu isto kao i Fifa :)

Sve zavisi kakav je sistem auto aim-a...mislim da u COD nije "u glavu instant".

Generalno, u COD je 100 puta bitnije kretanje od aim-a. Ljudi se čude kako neko pravi kill streak-ove sa nekim buđavim oružjem koje nije meta.
Sve to je mahom sa leđa gde se poslažu po trojica. Poznavanje mape, run&gun. To je po mom casual iskustvu (i isključivo TDM). Naravno kada se doda i dobar skill za aim (bio auto ili ne), onda sve fercera još bolje.
 
almoust evil665
Moja greska, sorry :D

Kako sam rekao, miš je superioreniji. Djab njima long range killovi ovako ali jeste bila jedna oneshot pouska u kecu koja je sa aimassistom bila OP. A mozda je bio i bug neko vrijeme. Opet, to je jedan slucaj.

Back to COD, meni ne lezi. Dosta losjij u odnosu na warzone. Mozda i nece direktnu konkurenciju.
 
Da li neko može da mi kaže šta dobijam kupovinom Battle Pass?

Ne igram često pa, ako treba još da otključam igrajući - to što sam već kupio, onda mi i nije neki dil.

Ima i opcija da se sve dobije samo kupovinom ili ne?
 
almoust evil665
Moja greska, sorry :D

Kako sam rekao, miš je superioreniji. Djab njima long range killovi ovako ali jeste bila jedna oneshot pouska u kecu koja je sa aimassistom bila OP. A mozda je bio i bug neko vrijeme. Opet, to je jedan slucaj.

Back to COD, meni ne lezi. Dosta losjij u odnosu na warzone. Mozda i nece direktnu konkurenciju.
Ma može da se otarasi lako aim lock čitera sa kontrolerima, samo se isključi crossplay. Problem je što svi prethodni hakovi xlza pc rade na CW uz minimalne korekcije..

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno