Šta je novo?

Desktop za oko 50.000RSD

Corvus Corax

Console Collector
Super Moderator
Učlanjen(a)
25.09.2008
Poruke
11,692
Poena
835
Sklapam računar za drugovog sina, tako da će primarna namena biti igranje igara. Sve ide novo, zbog garancije. Kupovaće se u domaćim prodavnicama.

Ovo je konfiguracija koju sam razmatrao:

GPU: Palit GTX1650 4GB StormX
CPU: Intel Core i3-9100F
MB: ASRock B365M Pro4-F
SSD: Patriot P200 512GB
PSU: LC Power LC600H-12 600W
RAM: Kingston HyperX Fury 3200MHz 2x4GB
Kućište: MS CYCLOPS V

Ukupno: oko 54.000RSD

Šta može bolje?
 
Poslednja izmena:
Super izgleda, i ako je za dete, biće prezadovoljno sigurno. Računar je bolji mnogo nego bilo koji gotov za te pare.

Pratio sam kako je išao izbor i nije bilo drugih mogućnosti u tom trenutku s'obzirom na dobavljivost i budžet.
 
Poslednja izmena:
Mislim da je trebalo da se uključiš u diskusiju pre par dana, pa da nađemo neko rešenje. Kućišta od 2000din nemaju nikakve ventilatore, pa bi to svakako zahtevalo dodatno ulaganje i onda bih još više morao da probijem budžet.

Od novih karti trenutno, ovo je bio najbolji izbor, a da se uklapa u ovaj cenovni rang. Znam šta je bilo, ali mi to nije značilo u ovom trenutku, jer ih nema za tu cenu. Ja bih prvi gledao da uklopim RX570/RX580 u ovu konfiguraciju da ih ima po tim cenama sada.
Nisam aktivan vise toliko, nema se vremena :(

Skoro sam sklapao dve konfe u slicnom budzetu, doduse odnos radnje-oglasi je 30-70, uklopi se i RX 570 8GB i bolje napajanje i 16GB ram.

Trecu je trebalo da sklapam, bratanac nije mogao da ceka i kupio gotovu, malo je reci da je i ova iz iskljucivo domacih radnji za klasu iznad.
 
Nazad
Vrh Dno