Šta je novo?

P Smart Z vs Redmi note 8t vs Redmi 9 vs Redmi note 9

vnemanja82

Slavan
Učlanjen(a)
07.01.2009
Poruke
22
Poena
304
Dobro vece narode,planiram da uzmem tel u mts,izbor je spao na 4 modela u naslovu,kako bi ste ih vi sortirali tj koji bi izabrali ako bi glavni kriterijumi bili ekran,kamera I baterija,zavrsna izreda tj izgled?igrice me ne zanimaju.
Hvala vam unapred na odgovoru.
 
P Smart Z je kul, zato sto ima pop up kameru, tako da nema kamere na ekranu u vidu notch-a ili punch hole-a, pa mozda daje wow utisak...ali iskreno, pored svih ovih, ja bih isao na Redmi Note 9...jednostavno, najbolji je telefon od predlozenih... :)
 
P Smart Z je odličan..ali ne znam šta će biti sa Huawei i GMS na kraju.
Note 9 mi deluje ok, samo ne znam kakav je ovaj MTK..
 
Note 8T ili Note 9. Možda bih čak pre išao na 8T, kompaktniji je, ima sigurnu podršku za gCam i verovatno je u ovom trenutku jeftiniji. Od navedenih kriterijuma Note 9 ima jedino bolju bateriju.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
8T. Još bi trebao da je najjeftiniji od svih ovih, ako nađeš dobru cenu uzimaj. Za taj novac, fenomenalan telefon. Nema mane, specifikacije su dobre, SD procesor, dobra baterija, dobra autonomija baterije, kamera odlična u ovom cenovnom rangu, 3.5mm konektor, 18W punjenje (punjač uz telefon samo 10W)... I na kraju MIUI koji je skroz ok.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
8T bez razmišljanja. Dobar u svemu a po izgledu i najbolji. Kamere više nego solidne.
 
8T. Još bi trebao da je najjeftiniji od svih ovih, ako nađeš dobru cenu uzimaj. Za taj novac, fenomenalan telefon. Nema mane, specifikacije su dobre, SD procesor, dobra baterija, dobra autonomija baterije, kamera odlična u ovom cenovnom rangu, 3.5mm konektor, 18W punjenje (punjač uz telefon samo 10W)... I na kraju MIUI koji je skroz ok.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

Sve apsolutno tacno, samo jedna ispravka. Uz telefon ide punjac od 18w.
 
Nazad
Vrh Dno