Šta je novo?

Prince of Persia: The Sands of Time Remake

DeRadicci

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
04.08.2011
Poruke
7,654
Poena
525
1mlepYY.jpg




Procurilo uoci navodnog predstavljanja igre koje se ocekuje veceras na Ubisoft Forward.


u8ja9ve.jpg
 
Ako ne bude izmasakrirano njihovim modernim trendovima, eto jedna od retkih Ubisoft najava koja mi se svidja. Doduse, zar nije u planu rimejk cele trilogije a ne samo ovog dela?
 
Samo da ne pretvore u bućkuriš kao sto su uradili sa spiritualnim naslednikom...

Promenicemo naziv teme ako veceras najave Trilogy Remake. Jedva cekam Warrior Within.
 
Niko vise ne pravi nove igre?
 
Jao na sta li ce ovo da lici... Nesto ne verujem da ce gledati da ispostuju original i nista vise...
 
Uff koji model i faca ..ne sluti na dobro ova ps2 grafika. Jel ovo portable neko sranjce mozda, igra za mobilne?
 
Art na gornjoj slici prelep. Ako neko nabavi high resolution sliku obavezno neka postavi. Grafika na donjoj slici lici na budget naslov za Vitu.
 
5+ godina zaostala grafika ce mnogima smetati :)d). Ali makar deluje kao da je u pitanju skoro 1:1 Remaster a ne Remake/Reboot/Reimagining.
 
Ja se ne bunim.... Samo neka samaraju remake-ove, pod uslovom da su dobro odradjeni i da ih ne izmasakriraju kao sto kolega DR rece...
KOTOR 1&2, Jade Empire, Mass Effect trilogija, ima tu jos dosta naslova (2000-2009) koji placu za dobrim remake-om i restauracijom sadrzaja koji su morali svojevremeno da izbace zbog nedostatka vremena...
 
Lepo izgleda... Prva igra u zivotu koju sam igrao na 286-ci...

Samo nek nastave sa rimejkovima, ja sam za.
 
Poslednja izmena:
Strasno koliko je ocajno uradjeno, sramota.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Majko bozja na sta ovo lici... gameplay izgleda identicno, graficki dizajn za povracanje. Ne znam sto bi iko igrao ovo umesto originala (Osim privilegije davanja Ubiju 40$)
 
PoP trilogija je sjajna, ali ako ne umeju da ih remasterizuju kako valja, bolje da ih i ne diraju. Za sada naginjem ka ovom drugom.
 
Iz mog iskustva saradnje sa Indijcima ne znam šta se više moglo i očekivati...

Ne ide mi u glavu kako mogu da naprave ovako nešto i još da naplaćuju $40 za isto. Da li vlasnici originala imaju neki popust pri kupovini?

P.S. Ako zaista izgleda ovako katastrofalno dobro je da nisu dirali Warrior Within i The Two Thrones :D
 
Poslednja izmena:
Nema tu pomoci, najbolje da ugase projekat.
 
Barem trojku su mogli stavit,ova dvojka stvarno jadno izgleda :p

OT,ebote,ovije kolori ko da nisu sve na svojim mestima
 
Ovo je ocaj zivi! Sta napravise od kultne trilogije, zlocin.
 
Nazad
Vrh Dno