Šta je novo?

Motorola One Fusion+

Tapatalk bas unisti fotografije.

Bas cu sutra ja sa Mi 9T otici do murala posto cu biti u gradu pa cu slikam bas da vidimo razliku? Isto stock fotografija i sa gcam.

Cisto onako posto nisam bas uporedjivao slike sa drugim telefonima.
 
Poslednja izmena:
Gcam ti ne treba za taj telefon,slike sa stock kamerom su odlicne,ako imas stalak jos su bolje
Bilo je nekoliko apdejta motoroline kamere,moracu i ja da odradim neke slike sa Zoomom ponovo, nisam odavno ,cisto da uporedim sta su apdejti kamera doneli

Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
 
Ima možda neko informaciju da li će ga biti u Mts-u i kada?

Sent from my motorola one vision using Tapatalk
 
Iskreno cisto sumnjam da ti to neko moze reci a da bude sto posto je tako

Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
 
U položenom položaju je bio telefon.

Mislim da je aspect ratio nativno 4:3.

Sent from my motorola one fusion+ using Tapatalk
 
Prvi put, ali prvi put, na svim telefonima do sada, uspeo sam da na novom Motorola one Fusion plus ošteti ekran. Naprslo mi je staklo. Sve radi ali ta linija mi smeta kao čir na dupetu. Zvao ovlašćeni servis, još nemaju ekrane.

Sent from my motorola one fusion+ using Tapatalk
 
Da, nemaju nista jos. Meni puklo staklence na kameri (mojom greskom), zvao ProMobi - javice kad stignu delovi...

Sent from my motorola one fusion+ using Tapatalk
 
Znači ne kupovati ovu egzotiku još uvek. :(

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Meni su rekli da se svaki dan ocekuju delovi i da je to uobicajeno (da model stigne, pa delovi za njega uslede za mesec, dva - tokom kojih kao i nemaju reklamacija nikad).

Sa ProMobi-em imam iskljucivo pozitivna iskustva, pa nemam razloga da mislim da me lazu, bar ne nesto surovo.

Sent from my motorola one fusion+ using Tapatalk
 
Meni su rekli da se svaki dan ocekuju delovi i da je to uobicajeno (da model stigne, pa delovi za njega uslede za mesec, dva - tokom kojih kao i nemaju reklamacija nikad).

Sa ProMobi-em imam iskljucivo pozitivna iskustva, pa nemam razloga da mislim da me lazu, bar ne nesto surovo.

Sent from my motorola one fusion+ using Tapatalk
Telefon za ove pare nema bolji. Da sam imao bilo kakvu zaštitu, ne bi bilo ništa. Još nema za njega ni staklo, ni ništa.

Sent from my motorola one fusion+ using Tapatalk
 
U telenoru uzeta crna silikonska maska i imaju i zastitno staklo
 
Meni su rekli da se svaki dan ocekuju delovi i da je to uobicajeno (da model stigne, pa delovi za njega uslede za mesec, dva - tokom kojih kao i nemaju reklamacija nikad).

Sa ProMobi-em imam iskljucivo pozitivna iskustva, pa nemam razloga da mislim da me lazu, bar ne nesto surovo.

Sent from my motorola one fusion+ using Tapatalk
Stigao odgovor. Imaju samo displej za bele aparate.[emoji23]

Sent from my motorola one fusion+ using Tapatalk
 
Pa lol. :D

Nista, cekamo i dalje... Valjda ce brzo stici neki malo kompletniji kontingent delova.

Sent from my motorola one fusion+ using Tapatalk
 
Zamena ekrana 6200 din u Promobi ovlašćenom servisu. Po ugovoru sa telenor om.

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
A meni zaštitno staklo kamere - svega 2.000 din.

Zaista su cene za zamenu delova Motorole u ovl. servisu znatno niže od pojedinih drugih brendova.

Sent from my motorola one fusion+ using Tapatalk
 
Kad ga pre slomi ahahaha

Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
 
Dobro je nisi skupo prosao

Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
 
Dobar snimak @gandjelic
Zanima me Osmo Mobile kakav je ako se koristi samo za fotografiju nocu, iz ruke mi to bas tesko ide
 
Ok, hvala.Zanima me da li bi to vršilo posao kod noćne fotografije, godine pa mi ruke malo podrhtavaju
 
Ljudi kupio sam ovaj telefon juče, pomagajte.
Kako da uradim screen mirroring?imam Samsung UE i F serije i nikako ne mogu da namestim. Instalirao sam na telefonu SmartThings aplikaciiju ali samo mogu da koristim telefon kao daljinski. Kad pokušam da iz padajućeg menija gde su npr wi fi, net itd kliknem na prebacivanje ekrana, ne može da nađe TV. Baš me nervira .
 
Update: dobio sam zvaničan odgovor od podrške Motorole gde Kazu da ne podržava Miracast već samo Chromecast... E to je zvanično, a nezvanično? ;)
 
Nazad
Vrh Dno